Gargždiškiai užmėtė „Vytį“ tritaškiais

27 Lap 2018

Penktadienį vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) varžybose Simonas Serapinas pataikė 5 tolimus metimus, iš kurių tris ketvirtajame kėlinyje, o jo vedama ir treniruojama „Gargždų SC“ (7-8) įveikė NKL pirmenybių lyderius – namuose 77:71 (19:15, 12:19, 17:15, 29:22) nugalėtas Šakių „Vytis“ (10-5).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šakiečiai minimaliai buvo priekyje – 49:48, bet tada S. Serapinas ir Tadas Poška smeigė po tritaškį ir šeimininkai išsiveržė į priekį – 54:51.

„Vyčiui“ atsakius atkarpa 9:0 – 60:54, Šakių klubas nesulaikė tolimosios varžovų artilerijos. S. Serapinas ir Vaidotas Pečiukas pataikė po du tritaškius ir „Gargždų SC“ paėmė iniciatyvą į savo rankas – 73:66.

Likus žaisti 24 sekundes, Marijus Užupis taikliu tritaškiu dar sumažino „Vyčio“ atsilikimą iki keturių taškų – 71:75. Pražanga sustabdytas Vaidotas Pečiukas prie baudų metimų linijos neklydo ir įtvirtino Gargždų komandos pergalę – 77:71.

Gargždiškiai iš toli realizavo 11/27 tritaškių (40 proc. pataikymas), o svečiai – 5/25 (20 proc. taiklumas).

„Vyčio“ neišgelbėjo ir galingas Karolio Brusoko pasirodymas. Aukštaūgis per 25 minutes pelnė 20 taškų (9/15 dvitaškiai, 2/6 baudos), atkovojo 15 ir perėmė 2 kamuolius bei įsirašė 30 naudingumo balų.

„Gargždų SC“: Vaidotas Pečiukas – 22 (7/18 metimai), Simonas Serapinas – 19, Laurynas Mikalauskas – 17.