Atkakliose seniūnijų kovose – gargždiškių pergalė

Atkakliose seniūnijų kovose – gargždiškių pergalė
22 Bir 2020

Alinantis karštis Klaipėdos rajono sporto entuziastų neišgąsdino – šeštadienį į tradicinę sporto šventę jie suvažiavo iš 11 rajono seniūnijų. XIII-ųjų Lietuvos seniūnijų vasaros sporto žaidynių I etape dalyviai varžėsi krepšinio 3 prieš 3, tinklinio 3 prieš 3, futbolo 5 prieš 5, virvės traukimo, stalo teniso, šachmatų, šaškių, smiginio ir seniūnų trikovės rungtyse.

Dalyvių pasveikinti ir pažiūrėti atkaklių kovų atvyko Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Vaclovas Macijauskas bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius.

Siekiant išvengti didelio žmonių susibūrimo vienoje vietoje, šį kartą žaidynių atidarymo ir uždarymo nebuvo, o atskiros rungtys vyko skirtingose vietose. Keletą valandų dideliame karštyje vykusios varžybos išaiškino nugalėtojus ir prizininkus, taip pat ir visas kitas likusias vietas, už kurias buvo duodami taškai.

Komandinių sportinių žaidimų: krepšinio, tinklinio, futbolo ir virvės traukimo varžybose taškai už užimtas vietas skaičiuojami nuo dalyvavusių komandų skaičiaus. Pavyzdžiui, jei sporto rungtyje startavo 11 komandų, tai I vietą laimėjusiai komandai skiriami 22 taškai (11×2) už II vietą 20 taškų, už III vietą 18 taškų, už IV vietą 16 ir t.t. Už nedalyvavimą – 0 taškų.

Analogiškai taškai skiriami stalo teniso, šaškių, šachmatų ir smiginio varžybose, tik rezultatas nedauginamas iš dviejų, tai yra jei stalo tenise dalyvavo 9 komandos, tai komanda už I vietą gauna 9 taškus už antrą 8 ir t.t. Nugalėtojai ir prizininkai nustatomi pagal didžiausią surinktų taškų sumą. Surinkus vienodai taškų, pirmenybė teikiama seniūnijai, kuri iškovos daugiau pirmų vietų.

Kadangi Dauparų-Kvietinių, Judrėnų ir Veiviržėnų seniūnijos surinko po lygiai – 14 taškų, aukštesnę vietą galutinėje įskaitoje gavo ta komanda, kuri vienoje iš rungčių užėmė aukščiausią vietą tarp šių trijų seniūnijų.

Komandos, kurios šiame etape užėmė pirmas vietas, iškovojo teisę atstovauti rajonui II žaidynių etape, kuriame varžysis Klaipėdos apskrities savivaldybių komandos.

Išimtis šiemet padaryta tik virvės traukimo rungtyje, į II žaidynių etapą pateko ne viena, kaip buvo anksčiau, bet dvi, I ir II vietas užėmusios komandos.

II-asis žaidynių etapas numatomas rugsėjo pirmąjį savaitgalį Gargžduose.

 

Krepšinis 3 prieš 3 (20–40 m.)

1 vieta – Priekulės seniūnija (16 tšk)

2 vieta – Vėžaičių seniūnija (14 tšk)

3 vieta – Judrėnų seniūnija (12 tšk.)

4 vieta – Agluonėnų seniūnija (10 tšk.)

5 vieta – Sendvario seniūnija (8 tšk.)

6 vieta – Gargždų seniūnija (6 tšk)

7 vieta – Veiviržėnų seniūnija (4 tšk)

8 vieta – Endriejavo seniūnija (2 tšk.)

 

Krepšinis 3 prieš 3 (41m. +)

1 vieta – Sendvario seniūnija (8 tšk.)

2 vieta – Endriejavo seniūnija (6 tšk.)

3 vieta – Gargždų seniūnija (4 tšk.)

4 vieta – Priekulės seniūnija (2 tšk.)

 

Krepšinis 3 prieš 3 (moterys)

1 vieta – Sendvario seniūnija (4 tšk)

2 vieta – Endriejavo seniūnija (2 tšk.)

 

Tinklinis 3 prieš 3 (moterys)

1 vieta – Sendvario seniūnija (6 tšk.)

2 vieta – Gargždų seniūnija (4 tšk.)

3 vieta – Vėžaičių seniūnija (2 tšk)

 

Tinklinis 3 prieš 3 (vyrai)

1 vieta – Sendvario seniūnija (14 tšk.)

2 vieta – Priekulės seniūnija (12 tšk.)

3 vieta – Vėžaičių seniūnija (10 tšk.)

4 vieta – Endriejavo seniūnija (8 tšk.)

5 vieta – Gargždų seniūnija (6 tšk.)

6 vieta – Veiviržėnų seniūnija (4 tšk.)

7 vieta – Judrėnų seniūnija (2 tšk.)

 

Futbolas 5 prieš 5

1 vieta – Gargždų seniūnija (16 tšk.)

2 vieta – Dauparų-Kvietinių seniūnija (14 tšk.)

3 vieta – Endriejavo seniūnija (12 tšk.)

4 vieta – Sendvario seniūnija (10 tšk.)

5 vieta – Kretingalės seniūnija (8 tšk.)

6 vieta – Veiviržėnų seniūnija (6 tšk.)

7 vieta – Vėžaičių seniūnija (4 tšk.)

8 vieta – Priekulės seniūnija (2 tšk.)

 

Virvės traukimas

1 vieta – Gargždų seniūnija (6 tšk.)

2 vieta – Priekulės seniūnija (4 tšk.)

3 vieta – Endriejavo seniūnija (2 tšk.)

 

Stalo tenisas

1 vieta – Gargždų seniūnija (6 tšk.)

2 vieta – Dovilų seniūnija (5 tšk.)

3 vieta – Sendvario seniūnija (4 tšk.)

4 vieta – Agluonėnai seniūnija (3 tšk.)

5 vieta – Priekulės seniūnija (2 tšk.)

6 vieta – Endriejavo seniūnija (1 tšk.)

 

Šaškės

1 vieta – Agluonėnų seniūnija (3 tšk.)

2 vieta – Dovilų seniūnija (2 tšk.)

3 vieta – Priekulės seniūnija (1 tšk.)

 

Šachmatai

1 vieta – Dovilų seniūnija (4 tšk.)

2 vieta – Gargždų seniūnija (3 tšk.)

3 vieta – Agluonėnų seniūnija (2 tšk.)

4 vieta – Vėžaičių seniūnija (1 tšk.)

 

Smiginis

1 vieta – Vėžaičių seniūnija (6 tšk.)

2 vieta – Gargždų seniūnija (5 tšk.)

3 vieta – Dovilų seniūnija (4 tšk.)

4 vieta – Agluonėnų seniūnija (3 tšk.)

5 vieta – Priekulės seniūnija (2 tšk.)

6 vieta – Endriejavo seniūnija (1 tšk.)

 

Seniūnų trikovės varžybos

Moterys

I vieta – Snieguolė Jurjonienė (Gargždų seniūnijos darbuotoja)

II vieta – Laimutė Šunokienė (Endriejavo seniūnė)

III vieta – Laima Tučienė (Agluonėnų seniūnė)

Vyrai

I vieta – Zigmantas Simanauskas (Judrėnų seniūnas)

II vieta – Alvydas Mockus (Vėžaičių seniūnas)

III vieta – Kęstutis Šriupša (Sendvario seniūnės pavaduotojas)

XIII-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių I etapo rezultatų lentelę rasite čia.

Dalintis