„Bangos“ laikraščio Didžiąją taurę iškovojo „Greencarrier“ krepšininkai

„Bangos“ laikraščio Didžiąją taurę iškovojo „Greencarrier“ krepšininkai
20 Gru 2016

Penktadienį Gargždų sporto centre vyko „Bangos“ laikraščio krepšinio varžybų finalai. Mažąją taurę laimėjo „Judrės“ komanda, o Didžioji taurė atiteko „Greencarrier“ krepšininkams.

Dėl „Bangos“ Didžiosios taurės rungėsi aukščiausioje Klaipėdos rajono lygoje žaidžiančios komandos. Jų iš viso buvo 6. Burtų keliu komandos suskirstytos į A ir B pogrupius (po 3 komandas). Pirmąsias vietas pogrupiuose užėmusios SM-99 ir „Greencarrier“ komandos pateko į finalą. Rezultatu 83:74 pergalę iškovojo „Greencarrier“. Jos naudingiausias žaidėjas – Julius Žilinskas, SM-99 – Tadas Poška.

„Bangos“ Mažosios taurės varžybos vyko vieno minuso sistema. Burtų keliu paaiškėjo, kas varžysis tarpusavyje. Pralaimėjusi komanda pasitraukė iš tolimesnių varžybų, o laimėjusi toliau tęsė kovą. Dėl Mažosios taurės varžėsi „Stafs“ ir „Judrės“ komandos. Rezultatu 95:72 taurę laimėjo „Judrė“. Joje naudingiausiu žaidėju pripažintas Martynas Šeputis, o „Stafs“ komandoje – Jordanas Daukšas.

Pasak Sporto centro direktoriaus Vaido Liutiko, „Bangos“ taurės krepšinio varžybos jau kelis dešimtmečius yra vienos populiariausios ir mėgstamiausios rajono krepšininkų.

Finalinių varžybų komandų žaidėjai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o komandos nugalėtojos džiaugėsi Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ įsteigtomis pereinamosiomis taurėmis. „Greencarrier“ komandai garbingai įteikta nauja, stilinga, įstabaus grožio Didžioji taurė. Finalinių rungtynių naudingiausi žaidėjai apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Klaipėdos rajono laikraštis ,,Banga“ ir Sporto centras dėkoja visiems žaidėjams, komandų vadovams, teisėjams, kurie dalyvavo ir organizavo šį tradicinį laikraščio Didžiosios ir Mažosios taurės turnyrą.

„Bangos“ laikraščio informacija ir nuotraukos

 

Dalintis