Futbolo varžybų tvarkaraštis

10 TURAS

Rugpjūčio 6 d. Antradienis

FC „EX BALLERS“ – FK „ŠILALĖ“

 

Rugpjūčio 07 d. Trečiadienis. 19.45 val.

„AMK-VETERANAS-LITIMBERA“ – FK „LOKIAI“ 

FK „JONUŠAI“ – „HIDROSTATYBA“

 

Rugpjūčio 08 d. Ketvirtadienis. 19.45 val.

FK „PEMPININKAI“ – FK „DOVILAI“

„KLAIPĖDA CITY“ – „MARS“     

 

11 TURAS

Rugpjūčio 13 d. Antradienis

FC „EX BALLERS“ – „KLAIPĖDA CITY“ 

 

Rugpjūčio 14 d. Trečiadienį. 19.45 val.

„MARS“ – „AMK-VETERANAS-LITIMBERA“

FK „ŠILALĖ“ – FK „PEMPININKAI“

 

Rugpjūčio 15 d. Ketvirtadienis. 19.45 val.

FK „JONUŠAI“ – FK „DOVILAI“

„HIDROSTATYBA“ – FK „LOKIAI“ 

 

12 TURAS

Rugpjūčio 20 d. Antradienis

FC „EX BALLERS“ – „HIDROSTATYBA“

 

Rugpjūčio 21 d. Trečiadienis. 19.45 val

FK „DOVILAI“ – „AMK-VETERANAS-LITIMBERA“

FK „LOKIAI“ – FK „JONUŠAI“

 

Rugpjūčio 22 d. Ketvirtadienis. 19.45 val

„KLAIPĖDA CITY“ – FK „ŠILALĖ“

„MARS“ – FK „PEMPININKAI“

 

13 TURAS

Rugpjūčio 27 d. Antradienis

FC „EX BALLERS“ – „MARS“

 

Rugpjūčio 28 d. Trečiadienis. 19.45 val

FK „JONUŠAI“ – „AMK-VETERANAS-LITIMBERA“

FK „ŠILALĖ“ – FK „DOVILAI“

 

Rugpjūčio 29 d. Ketvirtadienis. 19.45 val

„KLAIPĖDA CITY“ – FK „LOKIAI“ 

„HIDROSTATYBA“ – FK „PEMPININKAI“

 

14 TURAS

Rugsėjo 03 d. Antradienis

FC „EX BALLERS“ – FK „JONUŠAI“

 

Rugsėjo 04 d. Trečiadienis. 19.45 val

FK „LOKIAI“ – FK „PEMPININKAI“

„HIDROSTATYBA“ – „AMK-VETERANAS-LITIMBERA“

 

Rugsėjo 05 d. Ketvirtadienis. 19.45 val

„MARS“ – FK „ŠILALĖ“

FK „DOVILAI“ – „KLAIPĖDA CITY“ 

 

15 TURAS

Rugsėjo 10 d. Antradienis

FC „EX BALLERS“ – „AMK-VETERANAS-LITIMBERA“

 

Rugsėjo 11 d. Trečiadienis. 19.45 val.

„MARS“ – FK „DOVILAI“

FK „ŠILALĖ“ – FK „LOKIAI“ 

 

Rugsėjo 12 d. Ketvirtadienis. 19.45 val.

FK „JONUŠAI“ – FK „PEMPININKAI“

„HIDROSTATYBA“ – „KLAIPĖDA CITY“ 

 

16 TURAS

Rugsėjo 17 d. Antradienis

FC „EX BALLERS“ – FK „PEMPININKAI“

 

Rugsėjo 18 d. Trečiadienis. 19.45 val.

„AMK-VETERANAS-LITIMBERA“ – „KLAIPĖDA CITY“ 

FK „ŠILALĖ“ – FK „JONUŠAI“

 

Rugsėjo 19 d. Ketvirtadienis. 19.45 val.

FK „LOKIAI“ – FK „DOVILAI“

„HIDROSTATYBA“ – „MARS“

 

17 TURAS

Rugsėjo 24 d. Antradienis

FC „EX BALLERS“ – FK „LOKIAI“

 

Rugsėjo 25 d. Trečiadienis. 19.45 val.

FK „DOVILAI“ – „HIDROSTATYBA“

FK „ŠILALĖ“ – „AMK-VETERANAS-LITIMBERA“

 

Rugsėjo 26 d. Ketvirtadienis. 19.45 val.

„MARS“ – FK „JONUŠAI“

„KLAIPĖDA CITY“ – FK „PEMPININKAI“

 

18 TURAS

Spalio 01 d. Antradienis

FC „EX BALLERS“ – FK „DOVILAI“

 

Spalio 02 d. Trečiadienis. 19.45 val.

„KLAIPĖDA CITY“  – FK „JONUŠAI“

FK „PEMPININKAI“ – „AMK-VETERANAS-LITIMBERA“

 

Spalio 03 d. Ketvirtadienis. 19.45 val.

FK „ŠILALĖ“ – „HIDROSTATYBA“

„MARS“ – FK „LOKIAI“

 

Atkrintamosios

Spalio 08 d. Antradienis. 19.45 val.

3 vieta – 6 vieta

4 vieta – 5 vieta

 

Spalio 10 d. Ketvirtadienis. 19.45val

3 vieta arba 6vieta – 2 vieta

4 vieta arba 5 vieta – 1 vieta

 

Finalai

Spalio 16 d. Trečiadienis

Dėl III vietos

Spalio 17 d. Ketvirtadienis

Dėl I vietos