Gargždiškės sunkiaatletės – Lietuvos čempionės

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
06 Bir 2016

Penktadienį Klaipėdoje vyko 14-tas Lietuvos moterų ir vyrų sunkiosios atletikos čempionatas, kuris pasižymėjo dalyvių gausa. Čia varžėsi net 70 moterų.

Puikius rezultatus šiose varžybose parodė Gargždų merginų sunkiosios atletikos komanda, treniruojama Edvardo Šauklio. Surinkusi daugiausiai taškų, Gargždų moterų komanda šiame čempionate komandinėje įskaitoje iškovojo pirmą vietą ir tapo Lietuvos sunkiosios atletikos čempionato nugalėtojomis. Antra vieta atiteko Klaipėdos, o trečia – Telšių moterų sunkiosios atletikos komandai.

Lietuvos čempionėmis tapo Kamilė Klevinskytė (svorio kategorija iki 63 kg), Lijana Jakaitė (svorio kategorija iki 69 kg) ir Danutė Saudargaitė (svorio kategorija virš 75 kg). Verta paminėti, kad Danutė svorio kategorijoje virš 75 kg net 7 kartus gerino Lietuvos rekordus: rovimo rungtyje išrovė 74 kg, stūmimo rungtyje išstūmė  90 kg, o dvikovės rungtyje iškėlė 164 kg.

Dėl absoliučios nugalėtojos titulo Lijana Jakaitė, išrovusi 76 kg ir išstūmusi 90 kg, tik 4 taškais nusileido Aleksandrai Stepanovai.

Svorio kategorijoje iki 53 kg trečią vietą iškovojo Greta Tarvydaitė, o svorio kategorijoje iki 69 kg trečiąja vieta džiaugėsi Rima Lisinskaitė. Jauniausia komandos dalyvė Gabrielė Čiunkaitė svorio kategorijoje virš 75 kg iškovojo aukštą ketvirtą vietą. Penktą vietą svorio kategorijoje iki 63 kg iškovojo po operacijos atsigaunanti Diana Mačiūtė.

Gargždų moterų sunkiosios atletikos komandos garbę gynė Greta Tarvydaitė (III vieta), Diana Mačiūtė (V vieta), Lijana Jakaitė (I vieta), Kamilė Klevinskytė (I vieta), Rima Lisinskaitė (III vieta), Danutė Saudargaitė (I vieta) ir  Gabrielė Čiunkaitė (IV vieta).