Gargždų krepšininkai iškovojo dvi pergales

25 Vas 2019

Savaitgalį dvi pergales Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė „Gargždų SC“ (17-17), penktadienį savų žiūrovų akivaizdoje 88:77 (17:20, 21:16, 30:19, 20:22) pranokę Mažeikių „Erelius“, o šeštadienį Molėtuose 91:83 (25:25, 24:18, 24:12, 18:28) nugalėję Molėtų „Ežerūnas“ krepšininkus.

Rungtynėse su „Ereliais“ gargždiškiai susitikimo eigą perlaužė po ilgosios pertraukos. Vaidotas Pečiukas pataikė du tritaškius iš eilės bei realizavo baudų metimus, o dar po vieną tolimą metimą pataikę Aidas Viršilas bei Simonas Serapinas padidino savo ekipos persvarą iki 10 taškų (62:52).

Prieš nuaidint trečiojo kėlinio sirenai, dvitaškį atseikėjo Ernestas Jonkus ir šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 13 taškų pranašumą – 68:55. Per likusią susitikimo dalį svečiai rimčiau pasipriešinti nebesugebėjo ir turėjo pripažinti varžovų pergalę.

Būtent lemiamą spurtą užkūręs V. Pečiukas savo komandoje žaidė naudingiausiai. Jis per 20 minučių pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 3/5 trit., 4/4 baudos), atliko 6 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 28 naudingumo balus.

„Gargždų SC“: Vaidotas Pečiukas 21 (4/6 dvit., 3/5 trit.), Ernestas Jonkus (2/9 trit.) ir Simonas Serapinas (4/8 trit.) po 14, Laurynas Lučinskas 10 (5/7 dvit.).

Kitą dieną laukė rungtynės Molėtuose su vietos „Ežerūnas“ 83:91 (25:25, 18:24, 12:24, 28:18) krepšininkais.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai gargždiškiai surengė spurtą 15:2 (64:50), o prieš lemiamą ketvirtį turėjo 18-os taškų pranašumą – 73:55.

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi šeimininkų gynėjas Jonas Zakas. Krepšininkas per pirmąsias keturias lemiamo ketvirčio minutes pelnė 14 taškų, o jo dėka „Ežerūno“ atsilikimas ištirpo iki aštuonių taškų (71:79).

Vis dėlto svečiams pavyko stabilizuoti padėtį. Vaidotas Pečiukas ir Laurynas Mikalauskas pelnė 15 iš paskutinių 16-os Gargždų ekipos taškų ir įtvirtino savo komandos pergalę – 91:83.

Gargždų komandoje išsiskyrė Laurynas Mikalauskas, kuris per 30 minučių pelnė 24 taškus (11/15 dvit., 2/2 baud.) ir surinko 28 naudingumo balus.

Svečiai vertėsi be Arvydo Eitutavičiaus pagalbos.

Gargždų ekipai tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės. Tuo metu „Ežerūnui“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas po 6 iš eilės laimėtų rungtynių.

„Gargždų SC“: Laurynas Mikalauskas 24 (11/15 dvit., 28 naud. bal.), Vaidotas Pečiukas 18, Ernestas Jonkus 13, Laimonas Remeikis 10.