Gargždų krepšininkai skina pergales

07 Lap 2016

Penktadienio vakarą Gargžduose buvo sužaistos trečiojo turo „Natural-Pharmaceuticals“ RKL A diviziono reguliaraus sezono namų rungtynės, kuriose susitiko „Gargždų SC“ ir Kauno „Vytauto Didžiojo universiteto“ komandos.  Rezultatu 91:64 savo pranašumą įrodė aikštelės šeimininkai.

Rungtynių pradžią sunkiai pradėję Gargždų krepšininkai, taškas į tašką kovėsi su svečiais iš Kauno ir po dviejų kėlinių pirmavo tik trijų taškų persvara (35:32).

Po ilgosios pertraukos sunkiai kovai nusiteikę Gargždų krepšininkai, į rungtynes sugrįžo gerokai susikaupę ir po trečiojo kėlinio įgijo vienuolikos taškų persvarą. Paskutiniame ketvirtyje, atlikę lemiamą spurtą (29:13), sutriuškino Kauno „VDU“ krepšininkus. Komandos vyr. treneris A. Mineikis į aikštelę išleido visus 12 rungtynėms registruotus krepšininkus, taip suteikdamas galimybes tobulėti mažiau patyrusiems jauniesiems komandos žaidėjams.

„Gargždų SC“ komandoje rezultatyviausi buvo V. Pečiukas (18 tšk.), T. Maželis (15 tšk., 4 per. kamuoliai), R. Šimkevičius (15 tšk., 5 per. kamuoliai, 9 rez. perdavimai (31 naudingumo balas), S. Serapinas 14 (tšk.).

Šeštadienį Naujosios Akmenės sporto rūmuose gargždiškiai įveikė vietos „Akmenės cementas“ komandą rezultatu 62:91.

„Gargždų SC“ komandos gretose suspindėjo T.Maželis (27 tšk., 24 naud.b.) ir S.Serapinas (24 tšk., 24 naud. b.). 6 kamuolius komandai atkovojo R.Brencius.

Lapkričio 11 d. 18 val. Biržuose gargždiškiai kovos su vietos „Biržai“ ekipa, o lapkričio 12 d. 16 val. namuose – su kaimynais – Kretingos „Kretinga“.