Gargždų miesto 764-ojo gimtadienio sporto varžybų nugalėtojai ir prizininkai

05 Bir 2017

Šeštadienį, birželio 3-ąją, Gargždų miesto 764-ajame gimtadienyje buvo kaip niekada daug sporto varžybų. Nuo pat ankstyvo ryto Sporto centro automobilių stovėjimo aikštelėje vyko krepšinio 3 prieš 3, rankų lenkimo, mini golfo ir smiginio varžybos, Klaipėdos gatvėje – greitojo bėgimo, riedlenčių, paspirtukų, riedžių lenktynės. Paplūdimio tinklinio entuziastai varžėsi „Minijos“ progimnazijos mokyklos stadione.

Krepšinio varžybose 3 prieš 3 dalyvavo 7 komandos, kurios žaidė vieno rato sistema. Šių varžybų nugalėtojais ir prizininkais tapo:

I vieta – „Vyrai už pinigus“ (Justas Grikštas, Laimonas Motys ir Evaldas Vegertas);

II vieta – „MB Gold“ (Andrius Kmita, Žygimantas Galdikas, Edmundas Liaugaudas ir Marius Šaulys);

III vieta – „Germanika“ (Rolandas Baltuonis, Edgaras Bastakys ir Evaldas Damazas).

Iš karto po krepšinio varžybų vyko baudų ir tritaškių metimų į krepšį varžybos. Baudų metimo varžybose dalyvavo 15 dalyvių, kurie pusę minutės, pasiimant pačiam kamuolį, metė į krepšį. Šioje rungtyje greičiausias ir taikliausias buvo jauniausias šios rungties dalyvis Jokūbas Žilius. Jis atrankiniame etape įmetė 5 baudas, o finale 4:3 įveikė Elviną Budrį.

Tritaškių metimų varžybose varžėsi 14 tritaškininkų. Dalyviai per pusę minutės metė į krepšį iš trijų padėčių. Šios rungties nugalėtoju tapo Edmundas Liaugaudas, kuris finaliniame etape surinko 6 taškus ir aplenkė Marių Šaulį (5 taškai) bei Jokūbą Žilių (3 taškai).

Tinklinio varžybose dalyvavo 5 komandos vieno rato sistema. Tinklinio varžybų nugalėtojais ir prizininkais tapo:

I vieta – „Geležinkelis“ (Robertas Jurjonas, Alvydas Šarka, Remigijus Žukauskas)

II vieta – „Komanda“ (Kristijonas Ruškys, Vilius Lapas ir Laurynas Klumbys)

III vieta – „Pabandom“ (Laimonas Kondrotas, Giedrius Žemaitis ir Arnas Vinciūnas)

Greitojo bėgimo varžybose tarp mergaičių  I vietą iškovojo Kornelija Staponaitė, II vietą – Marija Pupienė.

Paspirtukų varžybose, kuriose varžėsi 7 dalyviai, mergaičių grupėje I vietą laimėjo Juventa Jašmontaitė, II vieta džiaugėsi Rugilė Vaitekūnaitė, o  III vieta atiteko Smiltei Dabulskytei. Berniukų grupėje I vietą iškovojo Erikas Gečas , o II vietą – Eimantas Rečas.

Riedžių varžybose, kuriose dalyvavo 7 dalyviai, I vietą iškovojo Robertas Puidokas, II vietą – Neilas Būrevičius , III vietą – Gvidas Stasius.

Vyrų ir moterų  rankų lenkimo varžybose dalyviai varžėsi 5-iose svorio kategorijose. Moterys rungtyniavo svorio kategorijose iki 60 kg ir 60+ grupėje, vyrai – iki 65 kg, iki 85 kg ir virš 85 kg.

III vieta – Eduardas Bakutis

Mini golfo varžybose rungtyniavo 9 dalyviai. Geriausiai šioje rungtyje sekėsi Skaidrei Stasiuvienei, kuri tapo šios rungties nugalėtoja. II vieta atiteko Arminui Linkauskui, III vieta – Vaidui Liutikui.

Paskutinėje, smiginio rungtyje, išbandyti rankos taiklumą panoro 14 dalyvių. Kaip ir mini golfo taip ir smiginio rungtyje nepralenkiama buvo Skaidrė Stasiuvienė, II vieta atiteko Justinui Mikučiui, III vieta – vyriausiam šios rungties dalyviui – Bronislovui Norvilui.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“28″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“Varžybų akimirkos“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]