Gargždų miesto gimtadienio sporto varžybų nugalėtojai (fotogalerija)

06 Bir 2016

Šeštadienį šurmuliavusiame Gargždų miesto 763-ajame gimtadienyje netrūko sportinių varžybų.

Jau tradicija tapusiame bėgime su „MARS“ dalyvavo 38 dalyviai.

1300 m bėgimo distancijoje merginų kategorijoje greičiausia buvo Kornelija Staponaitė, antrąja vieta džiaugėsi Deimantė Motiejūnaitė, trečiąja – Marija Pupienis.

Tarp vaikinų tą pačią distanciją greičiausiai įveikė Airidas Stankus, antrąją vietą užėmė Povilas Kvekšas, trečiąją – Saulius Petruškevičius.

3900 m bėgime tarp merginų pirmąją vietą iškovojo Rūta Stankutė, antrąją – Inga Galginienė, trečiąją – Rugilė Denisovaitė. Vyrų grupėje nepralenkiamas buvo Mantas Jankauskas, antrąją vietą užėmė Edvardas Gelžinis, trečiąją – Taironas Tarvydas.

6500 m distancijoje tarp moterų nugalėtoja tapo Linara Gruzdienė, antroji – Austėja Denisovaitė, trečioji – Elena Kaniauskaitė. Vyrų grupėje nugalėjo Algirdas Grublys.

10 400 m bėgimo distancijos nugalėtoja tapo Solveiga Urnikytė. Vyrų grupėje greičiausias buvo Kostas Zenov, antras liko Romas Škadauskas, trečias – Arminas Miežetis.

Tinklinio varžybose 2×2 varžėsi 8 komandos, kurios žaidė dviejų minusų sistema. T.y. du kartus pralaimėjusi komanda iškrito iš tolimesnių varžybų. Trečią vietą iškovojo komanda „Hidrostatyba“ (Vilma Gečienė ir Kleopas Krakys), antra vieta atiteko komandai „Marčio“ (Robertas Jurjonas ir Martynas Narvilas), o nugalėtoja tapo komanda „Omega“ (Deividas Žukauskas ir Sergej Ščegol).

Rankų lenkimo varžybose svorio kategorijoje iki 60 kg (moterys) pirmą vietą užėmė Virga Mockutė, antrą – Erika Bieliauskaitė, o trečioji atiteko Skaistei Jomantaitei. Svorio kategorijoje virš 60 kg tarp moterų pirma buvo Inga Rimkuvienė, antra – Aušra Meižienė, o trečia – Eglė Kaučikienė.

Svorio kategorijoje iki 70 kg (vyrai) pirmąja vieta džiaugėsi Vilius Razma, antrąja – Martynas Damulis, trečiąja – Raimondas Stancikas.

Svorio kategorijoje virš 70 kg tarp vyrų stipriausias rankų lenkikas – Kęstutis Želvys, antras – Haroldas Mažionis, trečias – Laimonas Ubartas.

Absoliučioje kategorijoje moterų grupėje nugalėtoja tapo Inga Rimkuvienė, o vyrų – Audrius Ilginis.

Krepšinio varžybose pirmąją vietą laimėjo komanda „Jautukai“ (Giedrius Sakalas, Evaldas Šatkus ir Jordanas Daukšas) , antroji vieta atiteko komandai „Vyrai už pinigus“, o trečiąja džiaugėsi komanda „Pitbuliai“.

Po krepšinio varžybų vyko baudų metimo konkursas, kuriame dalyvavo 27 dalyviai. Jie metė po 10 baudų. Nugalėjo Gediminas Mockus, finale įveikęs Giedrių Sakalą.

Prie šeštadienį iškilmingai atidarytos didžiųjų šachmatų lentos vyko du „Žaibo“ turnyrai, skirti asociacijos „Gigantchess“ taurėms laimėti. Vaikų varžybose nugalėjo Jorė Balčiūnaitė, finale su didžiaisiais šachmatais įveikusi Domą Andrijauską. Suaugusiųjų turnyrą (rungėsi net 20 pajėgių šachmatininkų) laimėjo Mindaugas Slušnys, finale didžiaisiais šachmatais įveikęs Rimvydą Lukošių. Dėl trečios vietos susikovė Mantas Pilipuitis ir Tomas Alsys. Nugalėjo keturiolikmetis Gargždų sporto mokyklos auklėtinis Mantas Pilipuitis, kuris liko trečias.