Gargždų Pramogos-Ąžuolas komanda sezoną pradėjo pergale

02 Geg 2016

LFF II lygos pirmenybėse startuota pergalingai.
Jau pirmoje atakoje baudos aikštelėje pargriautas S.Jurkus, o nuo 11m. atžymos tiksliai smūgiavo G.Ratkus (1-0). Netrukus pavojus kilo ir prie savų vartų, tačiau svečiai buvo netikslūs. Aktyviai rungtynes pradėję Gargždiškiai ir toliau kūrė viena po kitos pavojingus momentus, tiek V.Norvilas tiek R.Malakauskas buvo arti tikslo, o 16min. po T.Tamošausko puikaus perdavimo S.Jurkus persvarą padvigubino (2-0). Kėliniui įpusėjus O.Abramavičiaus tolimą smūgį atrėmę svečių vartininkas po kurio kamuolys dar kliudė virpstą, tačiau atšoko į aikštę. Kėliniui besibaigiant greitoje kontratakoje R.Malakauskas aplenkia gynėjus ir apžaidęs vartininką trečią kart siunčią kamuolį į tinklą (3:0). Antrajame kėlinyje sulėtėjo rungtynių tempas, abi komandos nedemonstravo didelio noro. Arti įvarčių buvo po keitimų pasirodę S.Alsys ir A.Lenkšas, tačiau puikiai žaidęs vartininkas vartus apsaugojo.
Ateinantį savaitgalį gargždiškių laukia išvyką į N.Akmenę.

„Gargždų pramogos-Ąžuolas“ 3-0 (3-0) Plungės „Babrungas“
Įvarčiai: 2min. G.Ratkus (11m.), 16min. S.Jurkus, 45min. R.Malauskas.

Sudėtis: M.Draukšas, G.Ratkus, E.Bračkus, E.Karpavičius (56‘ S.Alsys), A.Montrimas, T.Tamošauskas, M.Jonelys (45‘ M.Vijeikis), V.Norvilas (45‘ A.Lenkšas), S.Jurkus, R.Malakauskas (65‘ S.Vyšniauskas), O.Abramavičius (65‘ T.Vištartas) Atsargoje liko: M.Žemaitaitis ir M.Šiaulytis.

Gargždų Pramogos-Ąžuolas pagrindiniai rėmėjai: Klaipėdos raj. Savivaldybė ir UAB Gargždų Pramogos. Rėmėjai: UAB Litimbera, UAB Gargždų aibė, UAB Gargždų Geležinkelis, UAB Vlantana, UAB Scanlook, UAB Redlita, UAB Antonas Bygg, Sveikos mitybos klubas „Gargždai 24Fit“. Informaciniai partneriai: informacinis portalas „Mano Gargždai“ ir Klaipėdos raj. Laikraštis „Banga“.