„Gargždų pramogos-Ąžuolas“ pranoko „Atlanto“ jaunimą

28 Rgp 2016

Sekmadienį „Gargždų pramogos-Ąžuolas“ susigrūmė su komanda „Atlantas-B“.

Rungtynių pradžioje, dar trečią minutę, komandą nuo įvarčio išgelbėjo M.Draukšas, atrėmęs 11 m baudinį. Vos po minutės atakos smaigalyje atsidūręs R.Malakauskas nepasinaudojo puikia galimybe pelnyti įvartį. Pranašumą paversti įvarčiu komandai pavyko tik sužaidus 33 min. R.Malakauskas uždirbo 11 m baudinį, o T.Tamošauskas smūgiavo tiksliai (1:0). 40 min. pagaliau pasižymėjo ir aktyviai rungtyniavęs R.Malakauskas (2:0), o prieš pat rungtynių pertrauką V.Norvilas pats uždirbo dar vieną 11 m baudinį, pats jį ir realizavo (3:0).
Antrajame kėlinyje kiek atsipalaidavę gargždiškiai iniciatyvą atidavė jauniesiems „atlantiečiams“, kurie rungtynėms besibaigiant rezultatą sušvelnino (3:1).
Gargždiškiai iškovojo trečią pergalę iš eilės ir surinkę 24 taškus, likus penkiems turams, turnyrinėje lentelėje užima trečiąją vietą.
Kitos rungtynės – rugsėjo 3 d. Komanda vyks į Biržus, kur 15 val. susigrums su vietos komanda „Širvėna“.

Iš protokolo. „Gargždų pramogos-Ąžuolas“ 3:1 (3:0) Klaipėdos „Atlantas-B“
„Gargždų pramogos-Ąžuolas“ sudėtis: M.Draukšas, A.Montrimas, E.Rudavičius (45′ M.Vijeikis), E.Bračkus, M.Šiaulytis (45′ T.Vištartas), T.Tamošauskas, M.Jonelys (57′ D.Gailiušis), R.Malakauskas (60′ S.Vyšniauskas), T.Vitkauskas, S.Jurkus, V.Norvilas (65′ V.Mickus).
Įvarčiai: 33 min. T.Tamošauskas (11 m), 40 min. R.Malakauskas, 45 min. V.Norvilas (11 m), 80 min. A.Nausėda (Atlantas).