„Gargždų pramogos-Ąžuolas“ savaitgalį iškovojo pergalę

01 Bir 2016

Sekmadienį „Gargždų pramogos-Ąžuolas“ susirungė su Biržų „Širvėna“. Dvikovą pernykščiai lygos nugalėtojai pradėjo aktyviai ir kėlė kelis kampinius iš eilės. Laimei, komanda sėkmingai apsigynė ir pati pradėjo grasinti varžovų vartams.

Visų pirma, G.Ratkus galva smūgiavo truputį virš vartų, vėliau R.Malakauskas pirmuoju bandymu smūgiavo šalia vartų, tačiau 20 min. vartininkas buvo jau bejėgis ir R.Malakauskas išvedė komandą į priekį. Netrukus persvarą padidinti galėjo T.Tamošauskas, tačiau smūgiuoti tiksliai nepavyko. Kėliniui baigiantis, G.Ratkus vėl galva nukreipė kamuolį į vartus, tačiau nuo vartų linijos jį atmušė Biržų komandos žaidėjas.
Antrąjį kėlinį vėl aktyviau pradėjo gargždiškiai. 61 min. G.Ratkus pagaliau prisitaikė ir galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą (2:0). 64 min. sumaišties baudų aikštelėje metu Biržų komanda rezultatą sušvelnino ir grąžino intrigą rungtynėse. Žaidimo iniciatyvą perėmę biržiečiai pralaimėjimą pripažino tik rungtynių pabaigoje, kai 88 min. M.Šiaulytis galva nukreipė kamuolį į vartus ir įtvirtino antrąją komandos pergalę sezone.
Kitą savaitę, birželio 4 d., 15 val. gargždiškiai rungtyniaus Pakruojyje su vietos FC „Pakruojis“ futbolininkais.