„Gargždų pramogos SC“ džiaugėsi dar viena pergale

28 Sau 2019

Lietuvos Futsal A lygoje vakar buvo baigtas XII-asis turas ir sužaisti likę du susitikimai. Abu jie pasibaigė lygos lyderių pergalėmis identiškais rezultatais – 6:2. Tokiu rezultatu Kauno „Vytis“ nugalėjo FC „Bekento“ klubą, o „Gargždų pramogos SC“ taip įveikė kitą Vilniaus klubą – VDA.

Gargžduose aikštės šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:1, o abu įvarčius vietos ekipai pelnė Darius Zubauskas.

Antrojo kėlinio pradžioje „Gargždų pramogos SC“ greitai padidino savo persvarą, kai įvarčius mušė Erikas Vainoras ir Algimantas Bačanskis.

Įpusėjus kėliniui dar pasižymėjo Andrius Marcinkevičius ir kapitonas Tomas Tamošauskas. Nors VDA gretose dar vieną įvartį įmušti spėjo Pavelas Šarynskis, tačiau rimčiau svečiai nepasipriešino ir Gargždai galėjo pradžiuginti savo fanus dar viena pergale ir įleistomis šaknimis į antrąją poziciją.

Rezultatas:

„Gargždų pramogos SC“ 6:2 VDA

1’ [1 : 0] Darius Zubauskas;

14’ [1 : 1] Vilius Jurgis Stakutis;

20’ [2 : 1] Darius Zubauskas;

23’ [3 : 1] Erikas Vainoras;

25’ [4 : 1] Algimantas Bačanskis;

30’ [5 : 1] Andrius Marcinkevičius;

35’ [6 : 1] Tomas Tamošauskas;

37’ [6 : 2] Pavelas Šarynskis.