„Gargždų pramogos SC“ ir „Vytis“ šventė svarbias pergales

05 Kov 2018

Lietuvos „Betsafe-Futsal“ A lygos čempionatas eina link finišo tiesiosios. „Gargždų pramogos SC“ klubas toliau nesiruošia užleisti lyderių pozicijos ir po sunkios kovos patiesė Klaipėdos „Koralą“ 7:4.

Vakarų Lietuvos derbyje netrūko kieto bei patrauklaus akiai žaidimo. Klaipėdiečiai po Germano Jezerskio įvarčio 22 minutę pirmavo 3:1, tačiau šeimininkai sugebėjo ne tik panaikinti, bet ir persverti rezultatą.

Iki antrojo kėlinio vidurio Aurelijus Staponka, Karolis Urbaitis (2) ir Andrius Butkus tiksliai nuginklavo varžovų vartininką. „Koralas“ nemažai klydo, bet Aurimo Skurdelio įvartis 32 minutę jiems suteikė viltį iš Gargždų išsivežti daugiau nei apskritą nulį taškų. Visgi, paskutinėmis minutėmis Manto Perepliotovo ir Valdo Pocevičiaus įvarčiai įtvirtino „Pramogos SC“ pergalę.

Pergalė Mindaugo Jonelio vadovaujamai komandai leido išlaikyti dviejų taškų pranašumą prieš Kauno „Vytį“, su kuriuo susitiks jau po savaitės. Tuo tarpu Klaipėdos „Koralui“ teoriškai šis pralaimėjimas nubraukė visus šansus pakovoti dėl titulo ir komanda lieka trečioje pozicijoje.

Čempionų titulo gynybą nelengvai tęsiantis „Vytis“ turėjo daugiau vargo su taškų dar neturinčiu „Vievio žiedu“ (10 vieta) – 7:2. Dar antrojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus 2:2, tačiau absoliutūs lygos autsaideriai buvo palaužti tik per paskutines 10 minučių. Klebertas Ferreira nugalėtojams įmušė tris įvarčius, du pridėjo Ericsonas Klebertas, po vieną – Guesinho ir Deividas Stradalovas.

„Pramogos SC“ – „Koralas“ 7:4 (1:2)

Įvarčiai: 7 min. A. Skurdelis (0:1), 11 min. A. Jotko (1:1), 12 min. G. Jezerskij (1:2), 22 min. G. Jezerskij (1:3), 24 min. K. Urbaitis (2:3), 25 min. A. Staponka (3:3), 27 min. K. Urbaitis (4:3), 31 min. A. Butkus (5:3), 32 min. A. Skurdelis (5:4), 38 min. M. Perepliotovas (6:4), 39 min. V. Pocevičius (7:4).