„Gargždų pramogos SC“ iškovojo antrą pergalę iš eilės

13 Lap 2017

Sekmadienį „Gargždų pramogos SC“ žaidė Lietuvos „Betsafe-Futsal“ A lygos čempionato varžybas su Mažeikių „VIP“ ekipa.

Rungtynes aktyviau pradėję svečiai iš Mažeikių pirmieji patikrino M. Draukšo budrumą, tačiau didesnių problemų tai nesukėlė. Apsipratę ir jaudulio atsikratę gargždiškiai vis rimčiau pradėjo grasinti varžovams ir savo tikslą pasiekė įpusėjus kėliniui, kai pelnė vieną po kito tris įvarčius.

Pirmasis į vartus tiksliai smūgiavo K. Urbaitis, netrukus M. Perepliotovas antruoju bandymu iš arti persvarą padvigubino, o A. Staponka dar vienu tiksliu smūgiu (3:0) privertė varžovus pasiimti minutės pertraukėlę.

Baigiantis kėliniui, atsigavę svečiai trumpam sugrąžino intrigą, kai 17 ir 19 min. du kartus tiksliai smūgiavo E. Blažys (3:2). Nesutrikę gargždiškiai per paskutinę kėlinio minutę į tai atsakė taip pat dviem įvarčiais. Vėl tikslus buvo M. Perepliotovas bei E. Garbauskas ir komandos ilsėtis išėjo šeimininkams pirmaujant 5:2. Antrajame kėlinyje visas mažeikiškių pastangas pakovoti dėl taškų niekais vertė drausminga komandos gynyba ir sėkmingas vartininko žaidimas, o pergalę 33 min. įtvirtino K. Urbaitis (6:2).

Iš protokolo. „Gargždų pramogos SC“ – Mažeikių „VIP“ 6:2 (5:2). Policijos sporto salė, 120 žiūrovų.

Įvarčiai: 10 min. K. Urbaitis (1:0), 11 min. M. Perepliotovas (2:0), 12 min. A. Staponka (3:0), 17 min. E. Blažys (10 m. b. s. 3:1), 19 min. E. Blažys (3:2), 20 min. M. Perepliotovas (4:2), 20 min. E. Garbauskas (5:2), 33 min. K. Urbaitis (6:2).

„Gargždų pramogos SC“ sudėtis: M. Draukšas, T. Tamošauskas, A. Staponka, M. Perepliotovas, V. Pocevičius, A. Marcinkevičius, A. Bačanskis, M. Bučas, A. Jotko, K. Urbaitis, E. Garbauskas.

Kitas rungtynes „Gargždų pramogos SC“ žais ateinantį šeštadienį 14 val. Vilniuje prieš „Vievio žiedas“ ekipą.

Gargžduose komanda rungtyniaus gruodžio 9 d. su Jonavos „Vikingai“ komanda.