„Gargždų pramogos-SC“ – LFF II lygos vakarų zonos pirmenybių čempionai

10 Spa 2017

Šeštadienį baigėsi LFF II lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybės. Trečius metus iš eilės pirmenybėse dalyvaujanti „Gargždų pramogos-SC“ komanda tapo šio turnyro nugalėtoja.

2015 metais LFF II lygos varžybose debiutavusi „Gargždų pramogos-SC“ debiutinį sezoną tapo pirmenybių vicečempione. Pernai komanda užėmė trečiąją vietą, o šiemet, kaip sakoma – trečias kartas nemelavo – iškovota pirmoji vieta ir teisė žaisti aukštesnėje pagal pajėgumą – I lygoje.

II lyga – trečiasis pagal pajėgumą Lietuvos vyrų klubinio futbolo divizionas. Pirmenybės vykdomos dviejuose divizionuose – Pietų ir Vakarų. Kiekvienos zonos komandos sezono metu tarpusavyje sužaidžia po dvejas rungtynes – namuose ir išvykoje. Šiemet LFF II lygos Vakarų zonos varžybose rungtyniavo 9-ios komandos.

Pasak komandos trenerio Mindaugo Jonelio, formuojant 2017 metų sudėtį jis tikėjo, kad komanda bus tarp prizininkų. Juolab, kad šiemet komandą papildė patyrę žaidėjai – Aurelijus Staponka ir Andrius Jokšas.

„Šių metų čempionatas nuo praėjusių skyrėsi tuo, jog pirmenybėse dalyvavo daug panašaus pajėgumo komandų. Sezono metu pavyko išvengti rimtų ir ilgalaikių traumų, komandoje vyravo geras klimatas, žaidėjai suprato, ko aš iš jų noriu“, – sėkmingo rezultato priežastis vardino treneris.

Naujieji LFF II lygos Vakarų zonos čempionai ilgai nesiilsės. Jau netrukus startuos Lietuvos salės futbolo čempionatas („Futsal“), kuriame varžysis ir „Gargždų pramogos-SC“ komanda.