„Gargždų pramogos SC“ nusileido Kauno salės futbolininkams

25 Vas 2019

Lietuvos Betsafe Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaisti dar du septynioliktojo turo mačai, kurių baigtis atsakė į kelis klausimus.

Vienas iš jų – reguliariosios sezono dalies lyderis. Juo garantuotai bus Kauno „Vytis“ klubas, kurio pergalė rezultatu 4:1 prieš „Gargždų pramogos SC“ garantavo jiems pirmąją vietą prieš atkrentamąsias.

Nors rungtynės vyko Gargžduose, „Vytis“ jau pirmąją minutę pelnė įvartį ir aiškiai parodė, ko atvyko į Gargždus. Svečius iš Kauno į priekį išvedė Carlosas Eduardo.

Sužaidus jau daugiau nei pusę kėlinio „Vyčio“ pranašumą padvigubino Lukas Sendžikas, bet po kelių minučių „Vytis“ suklydo gynyboje ir rezultatą sušvelnino Andrius Marcinkevičius. Taip pirmasis kėlinys ir pasibaigė.

Antrąjį kėlinį šeimininkai norėjo pradėti galingai, tačiau „Vytis“ apsigynė ir sudavė dvigubą brazilišką smūgį. 26 minutę po įvartį įmušė Carlosas Eduardo ir Gilberto Cleitonas, taip svečių pranašumą padidindami iki trijų įvarčių.

Per likusį rungtynių laiką įvarčių įmušta nebuvo, bet „Vyčiui“ tai pergalės nesumenkino. Po jos Kauno klubo pranašumas prieš antroje vietoje esančią Gargždų ekipą išaugo iki 10 taškų.

Rezultatas:

„Gargždų pramogos SC“ 1:4 Kauno „Vytis“

1’ [0 : 1] Carlos Eduardo Soares de Carvalho

14’ [0 : 2] Lukas Sendžikas

16’ [1 : 2] Andrius Marcinkevičius

26’ [1 : 3] Carlos Eduardo Soares de Carvalho

26’ [1 : 4] Gilberto Cleiton Da Silva