„Gargždų SC“ finalo seriją pradėjo pergalingai

18 Bal 2018

SIL-RKL A diviziono finalo serijoje buvo sužaistos pirmosios rungtynės tarp „Gargždų SC“ bei Kauno r. „Omega“ komandų.

Šį kartą triukšmingai savo sirgalių palaikomi gargždiškiai sužaidė puikų ketvirtą kėlinį ir nugalėjo svečius – 95:73.

Tiesa, rungtynių rezultatas toli gražu neatspindi ant parketo virusios kovos. 1-ąją minutę šeimininkai išsiveržė į priekį (3:2) ir beveik du kėlinius gana užtikrintai pirmavo kelių taškų pranašumu.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos „Omegos“ lyderis Darius Gvezdauskas surinko aštuonis taškus iš eilės, dvitaškį dar pridėjo Evaldas Dainys ir svečiai antrą kartą šiame mače atsidūrė priekyje (46:44).

Trečiasis kėlinys toliau vyko atkakliai, bet paskutinė 10 minučių atkarpa visiškai priklausė „Gargždų SC“ komandai. Tritaškiais prapliupęs Vaidoto Pečiuko bei Arvydo Eitutavičiaus duetas surengė esminį šeimininkų spurtą, kuris juos atitolino (79:65) bei leido džiaugtis pirmąja pergale rezultatu 95:73.

Serijoje iki trijų pergalių „Gargždų SC“ komanda išsiveržė į priekį – 1:0. Antrosios serijos rungtynės „Omegos“ teritorijoje vyks balandžio 20-ąją dieną.

„Gargždų SC“: V. Pečiukas – 21 (10/11 baudų metimai, 30 naudingumo balai), A. Eitutavičius (3/8 tritaškiai) ir R. Šimkevičius (7 rezultatyvūs perdavimai) – po 15.

„Omega“: D. Gvezdauskas – 19 (2/4 tritaškiai), E .Rogačiovas – 14 (9 atkovotų kamuolių), E. Dainys – 13 (4/4 dvitaškiai).