Gargždų SC įsitaisė ant A diviziono nugalėtojų sosto

24 Bal 2018

Įspūdingai viso sezono metu rungtyniavę Gargždų SC krepšininkai tapo stipriausi 2017–2018 metų SIL-RKL A divizione. Finalo seriją iki trijų pergalių prieš Kauno r. „Omegą“ gargždiškiai laimėjo itin užtikrintai – 3:0.

Pirmuose dviejuose serijos mačuose naujieji A diviziono karaliai nugalėjo triuškinamais rezultatais – 95:73 ir 86:56, bet trečioje akistatoje intrigos buvo kur kas daugiau.

Svečiai pirmo kėlinio pabaigoje pirmavo 18:12 ir kurį laiką turėjo iniciatyvą antrame ketvirtyje, visgi, 7 iš eilės Roko Šimkevičiaus taškai po dviejų kėlinių išvedė Gargždų SC komandą į priekį – 40:36.

Trečiame kėlinyje gargždiškiams pavyko spurtuoti, o ketvirtame ketvirtyje į Giedriaus Marčiukaičio bei Dariaus Gvezdausko tolimus metimus vis buvo randamas atsakas. Likus minutei, „Omega“ galėjo sumažinti deficitą iki 6 taškų, tačiau puikus Vaidoto Pečiuko blokas greitos varžovų atakos metu tapo lemtingu. Svečiai nebeatsigavo, tad šeimininkai išlaikė pergalingą pranašumą bei iškovojo pergalę rezultatu 85:75.

Įdomu tai, kad Gargždų komanda viso sezono metu patyrė vos vieną pralaimėjimą. Žaidžiančiojo trenerio Simono Serapino kariauna laimėjo 37 kartus ir tik kartą reguliariajame sezone nusileido tai pačiai „Omegai“.

Savo ruožtu Rolando Urkio treniruojamai komandai tai buvo antrasis iš eilės pralaimėtas finalas. Praėjusį sezoną „Omegą“ įveikė „Tauragės“ krepšininkai.

Gargždų SC: R.Šimkevičius 18 (4/7 tritaškiai), A.Kačinas 17, S.Serapinas 16 (7 atk. kam.), A.Eitutavičius 10 (6 rez. perd., 6 kl.).

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“39″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“Varžybų akimirkos“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]