„Gargždų SC“ krepšininkai ir laimi, ir pralaimi

29 Spa 2018

„Gargždų SC“ krepšininkai toliau tęsia tradiciją – ketvirtą savaitgalį paeiliui jie iškovoja pergalę ir patiria pralaimėjimą. Šį kartą gargždiškių varžovai buvo praėjusių metų finalinio ketverto dalyviai – Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ ir Kauno „Žalgiris-2“.

Penktadienį gargždiškiai namuose priėmė svečius iš Klaipėdos – „Neptūnas-Akvaservis“ (3-3). Dvikovos pradžia lengvo mačo nežadėjo – Gargždų komanda kėlinį pradėjo spurtu 10:0, o vėliau įgijo 15 taškų persvarą (20:5). Audringame susitikime per pirmąsias 12 minučių techninėmis pražangomis buvo nubaustas tiek uostamiesčio ekipos atsarginių žaidėjų suolelis, tiek vyriausiasis komandos treneris T. Gaidamavičius.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ žaidėjai deficitą ėmė tirpdyti, o po Tado Pažėros dvitaškio prieš pat ilgąją pertrauką rezultatas tapo lygus – 38:38.

Lemiamą spurtą klaipėdiečiai atliko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet Erikas Kubilius pelnė 6 taškus paeiliui bei inicijavo sėkmingą atkarpą – 15:0. Tokia pradžia leido susikrauti 17 taškų persvarą (76:59), o šeimininkai pirmuosius taškus šiame ketvirtyje pelnė praėjus daugiau nei 6 minutėms.

Nors Gargždų krepšininkai skirtumą buvo sušvelninę iki 6 taškų (74:80), tačiau iš savo klaidų Šakiuose pasimokiusi T. Gaidamavičiaus kariauna užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą bei iškovojo pergalę – 90:82 (12:23, 26:15, 22:21, 29:23).

„Gargždų SC“: Arvydas Eitutavičius 19 (4/9 trit.), Laurynas Mikalauskas 15, Simonas Serapinas ir Rokas Šimkevičius – po 13.

Kitą dieną „Gargždų SC“ laukė išvyka į Kauną, kur teko žaisti su „Žalgiris-2“ krepšininkais. Šiose varžybose Simonas Serapinas savo komandoje tapo tikru pavyzdžiu ne tik už aikštelės ribų. Žaidžiančiojo trenerio vedamas klubas (4-4) išvykoje 91:61 (27:19, 26:15, 27:14, 11:13) sutriuškino Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus ir iškovojo ketvirtą pergalę šį sezoną.

S. Serapinas vos per 18 minučių pelnė 25 taškus (4/4 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 2/4 baudų metimų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

„Gargždų SC“: Simonas Serapinas 25 (4/4 dvit., 5/9 trit.), Vaidotas Pečiukas 15 (3/6 trit., 10 rez. perd.), Laurynas Lučinskas 12 (7 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 11 (5/8 dvit.).

Simono Serapino auklėtiniai šiuo metu su 4 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais turnyrinėje lentelėje dalijasi 5–6 vietomis su Vilniaus „Perlo“ komanda.

Ateinantį savaitgalį gargždiškiai abi varžybas žais išvykoje. Penktadienį jie rungtyniaus Palangoje su vietos „Kuršiais“, beje, šias varžybas 18.00 val. galėsite stebėti per BTV ir Delfi televizijas. O šeštadienį laukia tolima kelionė į Vilnių, kur gargždiškiai stos į kovą su turnyrinėje lentelėje greta einančiais Vilniaus „Perlo“ krepšininkais.