„Gargždų SC“ krepšininkai iškovojo dvi pergales

20 Lap 2018

Savaitgalį vykusiose varžybose dvi pergales iškovojo „Gargždų SC“ ekipa.

Įspūdingą pergalę gargždiškiai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė (6 perg. ir 7 pralaim.) penktadienį, savo aikštėje 100:51 (25:11, 23:11, 28:10, 23:19) be jokio gailesčio sutriuškinę Kauno KTU (3 perg. ir 9 pralaim.) krepšininkus ir pratęsę jų pralaimėjimų seriją iki 7 iš eilės.

Gargždiškiai dominuoti pradėjo nuo pat mačo pradžios, kai per kiek daugiau nei penkių minučių atkarpą startavo 14:4, o pasibaigus pirmajam ketvirčiui pirmavo 26:11. Antrojo kėlinio pabaigoje Rokui Šimkevičiui pataikius iš toli, Vaidotas Pečiukas pridėjo du taškus ir „Gargždų SC“ pranašumas jau buvo nepadorus – 49:19.

Naudingiausiai rungtyniavęs Laurynas Mikalauskas pelnė 16 taškų (8/12 dvitaškiai), atkovojo 10 kamuolių ir įsirašė 27 naudingumo balus. Dviženklę pelnytų taškų ribą Gargždų komandoje pasiekė šeši iš dešimties krepšininkų.

Kauno ekipa šiame susitikime metė vos 4 baudas, iš kurių pataikė 2, tuo metu šeimininkai realizavo 14/18 metimų nuo šios atžymos.

„Gargždų SC“: Laurynas Mikalauskas (10 atk. kam.) ir Tadas Poška – po 16, Laurynas Lučinskas 14, Rokas Šimkevičius 13, Simonas Serapinas ir Arvydas Eitutavičius – po 11.

Sekmadienį NKL ir Baltarusijos turnyre „Gargždų SC“ iškovojo dar vieną pergalę. Jie namuose 86:81 (24:23, 18:19, 25:22, 19:17) įrodė pranašumą prieš Minsko „Cmoki-2“ (7-6) krepšininkus.

Prieš prasidedant priešpaskutinei rungtynių minutei, Kirylas Chumakou pelnė du taškus ir išlygino rezultatą – 79:79, bet kitoje atakoje svečiai suklydo. Tuo metu Vaidotas Pečiukas smeigė tritaškį, Laurynas Mikalauskas pridėjo dvitaškį ir šeimininkai išsiveržė į priekį – 84:79.

Yauheni Beliankou į tai atsakė dviem taškais, kurie buvo paskutiniai „Cmoki-2“ komandai šiame susitikime. Per likusį laiką pražanga sustabdytas Arvydas Eitutavičius realizavo baudas ir įtvirtino gargždiškių pergalę – 86:81.

Puikiai sužaidęs V. Pečiukas per 27 minutes pelnė 25 taškus (5/7 dvitaškiai, 5/5 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo 1 pražangą bei įsirašė 25 naudingumo balus.

„Gargždų SC“: Vaidotas Pečiukas 25 (5/5 trit.), Simonas Serapinas 13, Arvydas Eitutavičius 12 (3/12 metimai), Laurynas Lučinskas 10.

Kitos „Gargždų SC“ varžybos vyks jau rytoj, Šakiuose, prieš vienus čempionato lyderių – Šakių „Vytį“ . Tiesiogiai varžybas galėsite stabėti per Delfi.tv nuo 19 val.

O penktadienį Policijos sporto salėje vyks atsakomoji „Gargždų SC“ ir Šakių „Vyčio“ komandų akistata. Varžybų pradžia – 18.00 val.