„Gargždų SC“ krepšininkai iškovojo pergalę ir patyrė pralaimėjimą

22 Spa 2018

Pergalė ir pralaimėjimas – toks buvo šio savaitgalio „Gargždų SC“ (3-3) krepšininkų pasirodymas Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

Penktadienį gargždiškiai vedami Vaidoto Pečiuko iškovojo užtikrintą pergalę namuose, kur 88:79 (23:12, 24:20, 22:20, 19:27) pranoko Tauragės krepšinio klubą (1-4).

Vaidotas Pečiukas per 31 minutę pelnė 27 taškus (5/5 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 5/9 baudų metimų), atkovojo 6 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 5 kartus suklydo ir surinko 35 naudingumo balus.

Šeimininkai mačo iniciatyvą perėmė pačioje rungtynių pradžioje. Ernestas Jonkus, Vaidotas Pečiukas ir Rokas Šimkevičius pelnė po 2 taškus, o po Arvydo Eitutavičiaus tritaškio pirmojo kėlinio viduryje gargždiškiai pirmavo 13:6.

Žaidžiančiojo trenerio Simono Serapino vadovaujami šeimininkai pirmąjį ketvirtį baigė laimėdami atkarpą 10:6 ir įgijo dviženklį pranašumą – 23:12.

Galutinį tašką rungtynėse „Gargždų SC“ padėjo po ilgosios pertraukos. S. Serapinas pataikė iš toli, A. Kačinas pelnė taškus su pražanga, o V. Pečiukas atseikėjo dar tritaškį ir šeimininkų persvara perkopė 20 taškų ribą (56:35).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje šeimininkai kiek atsipalaidavo ir leido persvarai ištirpti iki vienženklės, tačiau įtakos rungtynių baigčiai tai neturėjo.

„Gargždų SC“ krepšininkai šiame susitikime taip pat kur kas sėkmingiau atakavo iš toli. Jie pataikė 13 tritaškių iš 27 (48 proc.), kuomet „Tauragė“ atakavo tik 26 proc. tikslumu (4/15).

„Gargždų SC“: Vaidotas Pečiukas – 27 (5/5 dvit., 4/5 trit., 35 naud. bal.), Arvydas Kačinas – 12 (2/6 dvit., 7 atk. kam.), Simonas Serapinas (3/3 trit.) ir Arvydas Eitutavičius (2/6 trit.) – po 11.

Kitą dieną gargždiškių laukė išvyka į Mažeikius, kur susitiko Mažeikių „Ereliais“.

Mažeikių krepšininkai nuo pat rungtynių pradžios šovė į priekį ir po dviejų kėlinių buvo susikrovę 14 taškų persvarą (43:29).

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms gargždiškiai sugebėjo priartėti iki 5 taškų deficito (64:69), bet netrukus „Erelių“ gynėjas Haroldas Saprykinas smeigė tritaškį ir mažeikiškiai vėl padidino atotrūkį.

Per likusį rungtynių laiką ryškių pokyčių nebeįvyko. „Ereliai“ šventė pergalę rezultatu 73:66 (25:14, 18:15, 20:24, 10:13)

Ir antrąsias rungtynes šį savaitgalį puikiai sužaidė Gargždų komandos puolėjas Vaidotas Pečiukas, kuris šįkart pelnė 23 taškus (4/7 dvit., 5/7 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Puolėjo šio savaitgalio vidurkiai – 25 taškai ir 30 naudingumo balų.

„Gargždų SC“: Vaidotas Pečiukas – 23 (4/7 dvit., 5/7 trit.), Laurynas Lučinskas (13 atk. kam.) ir Arvydas Eitutavičius – po 11, Simonas Serapinas – 10 (4/5 dvit., 0/6 trit.).

Kitas varžybas namuose gargždiškiai žais šį penktadienį, 18 val. su Klaipėdos „Neptūnas – Akvaservis“.