„Gargždų SC“ krepšininkai patyrė 2 pralaimėjimus

15 Spa 2018

„Gargždų SC“ krepšininkams savaitgalis susiklostė nesėkmingai. Po puikaus debiuto prieš savaitę, kurioje gargždiškiai iškovojo dvi pergales, šį kartą teko patirti du pralaimėjimus.

Penktadienį gargždiškiai vyko į Marijampolę, kur susitiko su vienais iš sezono favoritų – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ krepšininkais.

Po rezultatyvaus komandų pirmojo kėlinio, gargždiškiai varžovus paleido į priekį antrajame ketvirtyje. Jo pradžioje marijampoliečiai greitai pelnė septynis taškus iš eilės ir šoko į priekį dviženkle taškų persvara (36:26).

Vėliau, kurį laiką, skirtumas tarp komandų balansavo ties ta pačia riba, tačiau kėlinį „Sūduva-Mantinga“ baigė trumpa atkarpa 6:0 ir padidino atotrūkį (54:39).

Likusioje rungtynių dalyje ryškesnių permainų nebeįvyko. Rungtynių pabaigoje gargždiškiams dar buvo pavykę priartėti prie varžovų, tačiau aikštės šeimininkai išlaikė persvarą ir laimėjo rungtynes 95:89 (27:23, 27:18, 19:17, 22:31).

„Gargždų SC“: Simonas Serapinas – 16, Laurynas Lučinskas – 15 (9 atk. kam.), Vaidotas Pečiukas – 14, Laurynas Mikalauskas – 12 (8 atk. kam.).

Kitą dieną „Gargždų SC“ namie susitiko su Šilutės „Šilutė“ krepšininkais.

Rungtynės buvo itin banguotos. Šilutiškiai pirmąjį kėlinį laimėjo 7 taškais, tačiau gargždiškiai antrajame ketvirtyje buvo geresni, laimėjo kėlinį 31:13 ir prasidėjus ilgajai pertraukai buvo priekyje 47:36.

Per trečiąjį kėlinį „Šilutė“ savo atsilikimą nuo 11 taškų sumažino iki 5, o lemiamas 10 minučių laimėjo 26:12 ir triumfavo susitikime 82:73 (23:16, 13:31, 20:14, 26:12).

„Gargždų SC“: Arvydas Eitutavičius – 18 (5/9 trit.), Simonas Serapinas – 14 (3/9 trit.), Rokas Šimkevičius – 11 (7 rez. perd.), Laurynas Mikalauskas – 10 (9 atk. kam.).

Kitas varžybas gargždiškiai namų aikštėje žais spalio 19 d., penktadienį, 18.00 val. su Tauragės krepšinio klubu.