„Gargždų SC“ krepšininkai pergalingai debiutavo NKL pirmenybėse

08 Spa 2018

Nacionalinės krepšinio lygos debiutantė „Gargždų SC“ komanda jau pirmajame sezono mače išvykoje 80:73 (17:27, 16:18, 25:14, 22:14) įveikė Molėtų „Ežerūnas“ krepšininkus.

Rungtynes daug geriau pradėjo šeimininkai, kurie jau po pirmųjų dešimties minučių įgijo dviženklę persvarą – 27:17.

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet „Ežerūnas“ sugebėjo dar šiek tiek padidinti savo pranašumą ir komandos į rūbinę išėjo ilsėtis Gargždams atsiliekant 33:45.

Vaizdas aikštelėje pasikeitė trečiajame kėlinyje, kai svečiai, vedami Lauryno Lučinsko bei Vaidoto Pečiuko, savo skirtumą sumažino iki minimumo – 58:59.

Lemiamame rungtynių kėlinyje mūsiškiai pademonstravo geležinę gynybą ir atkaklumą, nemažino apsukų, persvėrė rezultatą savo naudai bei laimėjo permainingą kovą 80:73.

„Gargždų SC“: Laurynas Lučinskas – 21 taškas, Vaidotas Pečiukas – 15 taškų, Laurynas Mikalauskas – 14 taškų (9 atkovoti kamuoliai).

Kitą dieną „Gargždų SC“ namuose žaidė su Joniškio „Delikatesas“ komanda ir nugalėjo ją rezultatu 74:56 (22:18, 22:9, 16:13, 14:16).

Jau pirmajame kėlinyje į priekį išsiveržę gargždiškiai atsikvėpti svečiams neleido visą likusį rungtynių laiką.

Tiesa, svečių komanda į rungtynes dar bandė grįžti trečiajame kėlinyje. Spurtavę Joniškio krepšininkai pelnė 5 taškus iš eilės ir priartėjo iki 12 taškų skirtumo (32:44), tačiau Laurynas Mikalauskas atsakė dviem dvitaškiais ir leido savo komandai išsaugoti saugų pranašumą.

Būtent L. Mikalauskas buvo vienas iš pergalės kalvių „Gargždų SC“ ekipoje. Per 23 minutes vidurio puolėjas pelnė 15 taškų (6/13 dvit., 3/5 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo 1 varžovų metimą, taip surinkdamas 18 naudingumo balų.

Vaidotas Pečiukas taip pat buvo rezultatyvus. Puolėjas pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Gargždų SC“: Laurynas Mikalauskas – 15 taškų (9 atk. kam.), Vaidotas Pečiukas – 14 taškų, Simonas Serapinas – 11 taškų, Laurynas Lučinskas – 10 taškų, Ernestas Jonkus – 6 taškai, Rokas Šimkevičius – 5 taškai (9 rez. perd.).

„Gargždų SC“ krepšininkai kartu su Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ – vienintelės NKL komandos, kurios sezono starte iškovojo dvi pergales.

Kitas varžybas gargždiškiai žais spalio 12 d., penktadienį, Marijampolėje su vietos „Sūduva-Mantinga“. Beje, šias varžybas 18.00 val. tiesiogiai galėsite stebėti per Delfi.tv.

O spalio 13 d., šeštadienį, 16.00 val. Policijos sporto salėje (Gamyklos g. 33) gargždiškiai susitiks su Šilutės „Šilute“.

Varžybų nuotraukos – Gargždų SC facebook paskyroje.