„Gargždų SC“ krepšininkai po pralaimėjimo išvykoje atsitiesė namuose

28 Sau 2019

Trečiąjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato ratą „Gargždų SC“ krepšininkai pradėjo pergale ir pralaimėjimu.

Penktadienį išvykoje jie po atkaklios kovos nusileido Mažeikių „Erelių“ (10-19) klubui, kuris namuose 80:73 (15:16, 19:23, 21:12, 25:22) palaužė „Gargždų SC“ (13-16) ekipą.

Kitą dieną gargždiškiai pasiekė dramatišką pergalę namuose po atkaklios kovos 75:70 (11:14, 24:15, 21:22, 19:19) palaužę Molėtų „Ežerūną“ (10-20).

Penktadienį rungtynėse su „Erelių“ ekipa iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės Quintonas Campbellas realizavo baudų metimus ir persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (73:71).

Kitoje atakoje Simonas Serapinas nepataikė iš toli, o prie baudų metimų linijos dar kartą stojęs Q. Campbellas vėl neklydo ir prasidėjus paskutinei minutei padvigubino „Erelių“ pranašumą – 75:71.

Į įvykius aikštelėje sureagavę svečiai paprašė minutės pertraukėlės, tačiau ir ji nedavė vaisių – tritaškį šį kartą prametė Vaidotas Pečiukas. Kitoje aikštelės pusėje Darius Griškėnas išprovokavo pražangą, realizavo baudų metimus ir įtvirtino savo komandos pergalę – 77:71.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Dariaus Griškėno ir Haroldo Saprykino taškų „Ereliai“ nutolo dviženkle persvara (65:55), tačiau svečiai netruko atsakyti.

Simonas Serapinas ir Tadas Poška per trumpiau nei minutę atseikėjo po tritaškį, Laurynas Mikalauskas pataikė baudų metimus bei iki susitikimo pabaigos likus daugiau nei 6 minutėms, „Gargždų SC“ atsiliko vos 3 taškais (63:66).

Rungtynių pabaigoje „Gargždų SC“ krepšininkai dar bandė gelbėtis tolimais metimais, bet jie skriejo pro šalį.

„Gargždų SC“: Laurynas Mikalauskas 18 (5/10 dvit.), Simonas Serapinas (4/9 trit.) ir Vaidotas Pečiukas (4/6 trit.) po 12, Tadas Poška 10.

Šeštadienį dvikovoje su „Ežerūnu“ iki mačo pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms, Kristijonas Kirlys tolimu šūviu išvedė „Ežerūną“ į priekį (67:66). Visgi po šio epizodo svečių puolimas sustojo, o tuo Gargždų ekipa netruko pasinaudoti.

Laurynas Mikalauskas pataikė „puskablį“, Rokas Šimkevičius smeigė tritaškį, o pirmasis pridėjo dar du taškus su pražanga ir iki susitikimo pabaigos likus pusantros minutės, šeimininkai jau buvo priekyje 72:67.

Pačioje mačo pabaigoje Arnas Beručka realizavo baudų metimus ir savo ekipos deficitą sumažino iki 4 taškų (70:74), bet Arvydas Eitutavičius pataikė vieną baudą ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Laurynas Mikalauskas pelnė 20 taškų (9/13 dvit., 2/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, 5 kartus suklydo, išnaudojo leistinų pražangų limitą ir surinko 17 naudingumo balų.

„Gargždų SC“: Laurynas Mikalauskas 20 (9/13 dvit.), Laurynas Lučinskas 11 (4/6 dvit.), Vaidotas Pečiukas 11.