„Gargždų SC“ krepšininkai pratęsė pergalių seriją

22 Sau 2018

14-ąją pergalę iš eilės Regionų krepšinio lygos A diviziono varžybose iškovojo „Gargždų SC“ krepšininkai, savaitgalį pelnę dar dvi pergales.

Penktadienį gargždiškiai Kretingoje susitiko su vietos „Kretinga“ komanda. Iki praėjusio savaitgalio antroje turnyrinės lentelės buvę kretingiškiai rimtai grasino „Gargždų SC“.  Šių komandų rungtynės buvo paskelbtos savaitės rungtynėmis.

Turnyrinės lentelės kaimynų dvikova prasidėjo Gargždų komandos spurtu. Nuo varžybų pradžios agresyviai ir drausmingai žaidę gargždiškiai įgijo pranašumą ir laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 27:18. Antrajame kėlinyje, triukšmingai palaikomi savų sirgalių, kretingiškiai kibo į atlapus Gargždų krepšininkams, tačiau į sėkmingas šeimininkų atakas svečiai atsakydavo tuo pačiu ir pasibaigus antrajam kėliniui švieslentėje degė rezultatas 37:45 „Gargždų SC“ komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos komandos toliau kovėsi negailėdamos jėgų. „Gargždų SC“ krepšininkai kartais atitrūkdavo dviženkliu taškų skirtumu, bet „Kretingos“  žaidėjams didelių pastangų dėka pavykdavo sumažinti skirtumą. Tačiau to nepakako, kad šeimininkai pakeistų rungtynių eigą savo naudai. Užtikrintai rungtyniavę „Gargždų SC“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 95:83 (27:18; 18:19; 27:27; 23:23).

Rezultatyviausiai Gargždų komandoje rungtyniavo Martynas Šeputis pelnęs 20 taškų, 17 taškų pridėjo Vaidotas Pečiukas, Gvido Galinausko ir Arvydo Kačino sąskaitose – po 14 taškų.

Kitą dieną mūsiškių laukė taip pat nelengva dvikova su pastaruoju metu sėkmingai rungtyniaujančiais Kėdainių „SC-Nevėžis“.

Nors varžovas atrodė grėsmingai ir laukė atkakli bei įdomi kova, tačiau puikiai rungtyniavę „Gargždų SC“ krepšininkai neleido varžovams pagalvoti apie pergalę. Užtikrintai rungtyniavę šeimininkai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 92:77 (26:12; 21:17; 23:21; 22:27).

Rezultatyviausiai mūsų komandoje rungtyniavo Martynas Šeputis, kurio sąskaitoje – 18 taškų, 17 taškų pelnė Vaidotas Pečiukas, po 11 taškų pridėjo Gvidas Galinauskas ir Tadas Poška.

Kitas varžybas namuose „Gargždų SC“ krepšininkai žais ateinantį penktadienį su Kauno rajono „Omega“ komanda, kuriai vienintelei šį sezoną pavyko nugalėti „Gargždų SC“. Rungtynių pradžia – 19.30 val.