„Gargždų SC“ krepšininkai tęsia pergalių seriją

06 Lap 2017

Savaitgalį vykusiose SIL-RKL A diviziono varžybose „Gargždų SC“ krepšininkai iškovojo dar dvi pergales.

Penktadienį Kėdainiuose gargždiškiai rezultatu 99:75 nesunkiai nugalėjo  „SC-Nevėžis“  krepšininkus. Šiose varžybose „Gargždų SC“ krepšininkai pagirtinai metė tolimus metimus, tikslą pasiekė 18 iš 33 mestų tritaškių.

Rezultatyviausiai Gargždų komandoje rungtyniavo Simonas Serapinas, Armandas Budvytis, Martynas Šeputis (po 17 tšk.) ir Vaidotas Pečiukas (12 tšk.).

Kitą dieną gargždiškių laukė akistata su tarpsezoniu sustiprėjusia Kretingos „Kretinga“ komanda. Kaip ir buvo galima tikėtis, kova buvo atkakli iki rungtynių pabaigos.

Pirmoji rungtynių dalis vyko lyg ant svarstyklių, per ją nė vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo ir komandos į rūbinę ilsėtis išėjo Kretingos komandai turint 2 taškų pranašumą (28:30).

Atkaklios kovos netrūko ir po didžiosios pertraukos. Palaikomi savų sirgalių „Gargždų SC“ krepšininkai  padidino tempą ir baigė trečiąjį kėlinį turėdami  jau 7 taškų persvarą.

Intriga išliko ir paskutiniame rungtynių kėlinyje. Kretingiškiams buvo pavykę priartėti prie varžovo, bet po to iškart sekė rezultatyvus gargždiškių atsakas, po kurio Kretingos krepšininkams nebepavyko atsitiesti. Rezultatu 79:70 pergalę šventė „Gargždų SC“. Po šio pergalės gargždiškiai tapo vienintelė A diviziono komanda, kuri dar nėra patyrusi pralaimėjimo šiame sezone, iškovotos 4 pergalės iš tiek pat galimų.

Gargždų ekipą į priekį šiame mače vedė Vaidotas Pečiukas, pelnęs 22 taškus, 15 taškų pridėjo Simonas Serapinas, Arvydo Kačino sąskaitoje – 13 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai.

Kitas varžybas namuose mūsiškiai žais lapkričio 10 d., penktadienį, 19.30 val., su Klaipėdos LCC komanda.