„Gargždų SC“ krepšininkams savaitgalis buvo permainingas

07 Sau 2019

Savaitgalį vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos varžybose „Gargždų SC“ krepšininkai iškovojo pergalę ir patyrė pralaimėjimą.

Penktadienį išvykoje 88:92 (17:21, 29:27, 23:16, 19:28) gargždiškiai nusileido Jonavos „Sintek-Jonava“ klubui, o kitą dieną namuose 110:89 (28:20, 23:30, 26:15, 33:24) sutriuškino „Telšių“ ekipą.

Rungtynėse Jonavoje pirmus du kėlinius kova vyko permainingai. Jonavos klubas antrajame kėlinyje surengė dvi minutes trukusį spurtą 12:0 (35:21). Tiesa, per kitas keturias minutes „Sintek-Jonava“ pelnė tik 5 taškus, o gargždiškiai mažino atsilikimą (36:40). Neilgai trukus, Gargždų ekipa jau buvo priekyje (46:45). Persvarą prieš didžiąją pertrauką namų ekipai sugrąžino Jaleno Bradley tritaškis (48:46).

Antroje mačo dalyje iniciatyvą bandė perimti svečiai, kurie po Arvydo Eitutavičiaus ir Simono Serapino taškų gerokai nutolo (66:56). Situaciją prieš lemiamą ketvirtį kiek pataisė penki Martyno Linkevičiaus taškai ir Justo Vazalio tritaškis (64:69).

Spurtą jonaviečiai pratęsė ketvirtajame kėlinyje ir „šovė“ į priekį (70:69). Žaidimui išsilyginus, vyko atkakli kova iki mačo pabaigos. Likus žaisti 28 sekundes, A. Eitutavičius baudos metimu išlygino rezultatą (88:88).

Jonaviečių atsakymo metu Augustinas Jankaitis ne tik pelnė du taškus, bet ir buvo sustabdytas nesportine varžovų pražanga. Prie komandos draugo dvitaškio Martynas Linkevičius pridėjo du baudų metimus ir taip pergalę šventė šeimininkai (92:88).

„Gargždų SC“: Laurynas Mikalauskas 23 taškai, Laurynas Lučinskas 17, Arvydas Eitutavičius 14, Ernestas Jonkus 10.

Rungtynėse su Telšių „Telšiai“ žaidžiantysis „Gargždų SC“ (12-13) treneris Simonas Serapinas surinko net 32 taškus, o jo vedama ekipa namuose 110:89 (28:20, 23:30, 26:15, 33:24) sutriuškino „Telšius“ (15-9) ir taip nutraukė žemaičių 6 pergalių iš eilės seriją.

Serapinas pataikė 5 dvitaškius iš 7, 7 tritaškius iš 11, realizavo vienintelį mestą baudos metimą, be to atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

Šeimininkai mačo iniciatyvą perėmė antroje susitikimo dalyje. Laurynas Lučinskas pelnė taškus iš po krepšio, S. Serapinas smeigė tritaškį, o pirmasis pridėjo dar 4 taškus paeiliui ir 9:0 spurtavęs „Garžgdų SC“ įgijo dviženklę persvarą (65:55).

S. Serapino treniruojama komanda pergalę įtvirtino ketvirtajame kėlinyje. Būtent jis smeigė septintąjį savo tritaškį, Arvydas Eitutavičius surinko 5 taškus paeiliui, o šeimininkai laimėjo atkarpą 13:4 ir mačo baigtis tapo aiški – 90:69.

„Gargždų SC“: Simonas Serapinas 32 (5/7 dvit., 7/11 trit.), Laurynas Lučinskas 23 (9/14 dvit., 8 atk. kam.), Rokas Šimkevičius ir Arvydas Eitutavičius po 14, Laurynas Mikalauskas 10 (5/9 dvit.).