Gargždų SC krepšinio komandos trenerio mintys po pusfinalio serijos

Gargždų SC krepšinio komandos trenerio mintys po pusfinalio serijos
10 Bal 2018

Apie pusfinalio seriją su Akmenės SC „Akmenės cementas-Grudita“ mintimis pasidalino žaidžiantis komandos treneris Simonas Serapinas.
Trenerio teigimu, paskutinis mačas buvo kiek lengvesnis nei du pirmieji, o varžovai kovą pusfinalyje pradėjo kiek nukraujavę.
Turėjome ilgesnį suoliuką, galėjome labiau rotuoti žaidėjus ir ,žinoma, turėjome daugiau patirties. Manau, kad šiai dienai buvome šviežesni ir greitesni, pas juos keli žaidėjai turėjo traumelių ir negalėjo žaisti pilna jėga. Pirmose rungtynėse nežaidė naudingiausias A diviziono žaidėjas Justinas Jogminas, antrose taip pat rungtyniavo tik puse jėgos. Tos jėgos jiems labai trūko.

Trečiose rungtynėse pagrindiniams žaidėjams nereikėjo žaisti po 30 minučių, galbūt, „Akmenės cementas“ suprato, kad antroje mačo pusėje nereikia eikvoti jėgų. Šių rungtynių negaliu priimti kaip rimtų. Antros serijos rungtynės buvo įtemptos ir sunkios. Matome, kad dar turime potencialo ir kur pasitempti. Pavasarį žaidimas vis gerėja, link to ėjome visą sezoną“, – teigė S.Serapinas.

Dalintis