„Gargždų SC“ pralaimėjo seriją „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkams

18 Kov 2019

„Gargždų SC“ krepšininkai baigė pasirodymą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), pralaimėję aštuntfinalio seriją Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ sausu rezultatu 0:3. Pirmas serijos varžybas gargždiškiai pralaimėjo 62:86, antras – 86:87, o trečias – 59:75.

Ketvirtfinalyje Tomo Gaidamavičiaus auklėtinių laukia reguliaraus sezono nugalėtoja Šakių „Vyčio“ ekipa.

Trečiose serijos rungtynėse uostamiesčio ekipa rungtynių kontrolę į savo rankas perėmė jau pirmajame ketvirtyje. K. Metrikis per pirmąsias 10 minučių surinko 10 taškų, o „Neptūnas-Akvaservis“ įgijo 6 taškų persvarą – 17:11.

Apsukų Tomo Gaidamavičiaus kariauna nemažino ir antrajame kėlinyje, per kurį pranašumą padidino 16 taškų. Klaipėdiečių gynyboje klimpę gargždiškiai iki ilgosios pertraukos pataikė vos 1 tritaškį iš 12 bei sukrapštė viso labo 22 taškus.

Antroje susitikimo dalyje „Neptūnas-Akvaservis“ neleido suabejoti savo pranašumu, o po Luko Kreišmonto dvitaškio atotrūkis tarp komandų trečiajame kėlinyje buvo pasiekęs rekordinę 22 taškų ribą – 54:32.

Simono Serapino tolimas metimas ketvirtojo ketvirčio pradžioje Gargždų ekipą prie klaipėdiečių buvo priartinęs per 11 taškų, tačiau tai buvo arčiausia, kiek gargždiškiai buvo sugebėję priartėti.

Užtikrintai mačą užbaigęs „Neptūnas-Akvaservis“ sužaidė vieną geriausių gynybinių susitikimų šį sezoną, leidęs varžovams įmesti vos 59 taškus. Sezono rekordas buvo užfiksuotas reguliariojo sezono pabaigoje, kuomet Vilniaus „Perlui“ buvo leista surinkti 56 taškus.

Klaipėdiečiams iškovoti pergalę nesutrukdė ir didžiulis klaidų skaičius (25). Aikštelės šeimininkai dominavo kovoje dėl atšokusių kamuolių, kurių nusiėmę iš viso net 51. Prastai iš toli šaudę Gargždų krepšininkai realizavo vos 5 tritaškius iš 33 (15 proc.)

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 22, Arūnas Mikalauskas (9 atk. kam.) ir Vytautas Šarakauskas (6 atk. kam.) – po 12, Tadas Pažėra 9 (6 rez. perd.).

„Gargždų SC“: Laurynas Mikalauskas 19 (8 atk. kam.), Ernestas Jonkus (1/8 trit.) ir Simonas Serapinas (2/8 trit.) – po 10.