„Gargždų SC“ savaitgalį patyrė du pralaimėjimus

12 Lap 2018

Nesėkmingai savaitgalis susiklostė „Gargždų SC“ krepšininkams. Penktadienį namuose pralaimėta Jonavos „Sintek-Jonava“, o šeštadienį išvykoje Telšiuose nusileista „Telšių“ ekipai.

Penktadienį vykusias rungtynės geriau pradėjo šeimininkai, kurie antroje pirmojo kėlinio dalyje po Ernesto Jankaus dvitaškio pirmavo 6 taškais (14:8). Rimanto Daunio pabudinta Jonavos komanda atsigavo ir iki kėlinio pabaigos beveik prisivijo varžovus (16:18).

Didžiąją antrojo kėlinio dalį aikštėje vyko lygių varžovų kova. Likus žaisti mažiau nei tris minutes iki didžiosios pertraukos, „Sintek-Jonava“ surengė spurtą 8:0 bei po pirmosios mačo dalies susikrovė 8 taškų persvarą (34:26).

Jonaviečiai didino savo persvarą ir trečiajame kėlinyje, kuomet surengė spurtą 10:2 bei nutolo dviženkliu skirtumu (45:35). Ketvirčio pabaigoje dar vienas spurtas (8:0) leido prieš lemiamą kėlinį turėti 15 taškų pranašumą (53:38).

„Gargždų SC“ neketino nusileisti ir ketvirtojo kėlinio metu beveik prisivijo Jonavos klubą (56:58). Tiesa, per likusias dvi žaidimo minutes svečių puolimas pagerėjo ir „Sintek-Jonava“ sugebėjo įtvirtinti pergalę rungtynėse rezultatu 68:61 (16:18, 18:8, 19:12, 15:23).

„Gargždų SC“: Arvydas Eitutavičius 18, Laurynas Mikalauskas 14, Simonas Serapinas 10.

Kitą dieną laukė išvyka į Telšius, kur vyko akistata su vietos „Telšių“ ekipa. Į priekį telšiškiai pabėgo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 11 taškų persvara ir ilsėtis į ilgąją pertraukė išėjo pirmaudami 7 taškais (40:33).

Per trečiąjį kėlinį „Telšių“ kariauna savo atotrūkį padidino iki dviženklio (12 taškų), o susitikimo pabaigoje šventė užtikrintą pergalę. 86:73 (16:20, 24:13, 23:18, 23:22)

„Gargždų SC“: Laurynas Mikalauskas ir Vaidotas Pečiukas po 14, Simonas Serapinas 12, Ernestas Jonkus 10 (6 atk. kam.).

Kitas dvi varžybas „Gargždų SC“ žais namuose, Policijos sporto salėje. Penktadienį, 18.00 val., jie susitiks su Kauno KTU, o sekmadienį, 13.00 val. žais draugiškas varžybas su Minsko „Cmoki–2“.