Gargždų stalo tenisininkė – tarp stipriausių Lietuvoje

10 Kov 2017

Kovo 3–5 dienomis Vilniuje vyko 87-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas. Jame dalyvavo po 32 stipriausius Lietuvos stalo teniso tenisininkus ir tenisininkes.

Klaipėdos rajonui šiose varžybose atstovavo Sporto centro sportininkė bei Gargždų sporto mokyklos stalo teniso trenerė Auksė Gecevičiūtė, kuri šiose varžybose buvo skirstyta pirmu numeriu.

Pirmas dvi varžybų dienas dvejetų varžybose A. Gecevičiūtė nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir užtikrintai keliavo medalių link. Antros dienos vakare gargždiškė ir klaipėdietis Alfredas Udra nugalėjo visus varžovus ir tapo mišrių dvejetų Lietuvos čempionais, o poroje su Andželika Petrauskiene užėmė II vietą.

Trečią varžybų dieną A. Gecevičiūtei sekėsi taip pat puikiai – dėl patekimo į asmeninių varžybų finalą Klaipėdos rajono sportininkė įveikė vilnietę Korneliją Ščiglaitę rezultatu 4:1 ir pateko į finalą. Finale Gargždų stalo tenisininkė pralaimėjo praeitų metų čempionei Eglei Stuckytei ir užėmė II vietą.

Taigi, gargždiškė žaidė visuose trijuose vykusiuose varžybų finaluose ir iškovojo Lietuvos čempionate net tris medalius. Užimta antra vieta asmeninėse varžybose A. Gecevičiūtei garantuoja teisę atstovauti Lietuvai pasaulio stalo teniso čempionate Vokietijoje.