Gargždų sunkiaatlečiams – „Žemaitijos taurės“ sidabras

21 Spa 2020

Savaitgalį Telšių rajone, Degaičiuose vyko sunkiosios atletikos varžybos „Žemaitijos taurė“. Į jas susirinko daugiau kaip 130 skirtingo amžiaus ir pajėgumo sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų bei rajonų.

Varžybos vyko tiek komandinėje, tiek asmeninėje įskaitoje. Komandą sudarė 2 berniukai iki 15 metų, 2 berniukai iki 17 metų ir 2 merginos be amžiaus apribojimo.

Gargždų sporto centro komandai varžybos klostėsi sėkmingai – komandinėje įskaitoje iškovota II-oji vieta. I-oji vieta atiteko Vilniaus sportininkams, o III-ą vietą laimėjo varžybų šeimininkai – Degaičių sunkiaatlečiai.

Asmeninės varžybos gargždiškiams taip pat praėjo sklandžiai. Merginų grupėje įtikinamą pergalę iškovojo viena perspektyviausių Lietuvos sunkiaatlečių moterų Lijana Jakaitė. Svorio kategorijoje iki 68 kg sportininkė pagerino savo asmeninį rekordą – išrovė 89 kg sveriančią štangą, stūmimo veiksme iškėlė 110 kg ir bendroje sumoje iškėlė (dvikovės rezultatas) – 199 kg.

Tuo tarpu svorio kategorijoje virš 71 kg gargždiškė Gabrielė Solovej iškovojo II-ąją vietą.

Berniukų varžybose taip pat buvo iškovota prizinė vieta – svorio kategorijoje iki 81 kg II-ą vietą laimėjo Erlandas Eglynas.

Be jau išvardintų nugalėtojų ir prizininkų, komandai taip pat atstovavo: Nojus Brazdeikis, Nojus Stonys, Nojus Eglynas, Audrius Kralikas, Mindaugas Viršilas.

Nors jaunieji sportininkai ir neužėmė prizinių vietų, tačiau visi jie gerino savo asmeninius rezultatus. Pasak Sporto centro sunkiosios atletikos trenerio Edvardo Šauklio, ateityje sportininkų rezultatai turėtų būti dar geresni, kadangi nuo šiol sunkiaatlečiai galės treniruotis atnaujintoje sporto salėje (Kvietinių g. 26) su nauju inventoriumi.