Gargždų sunkiaatletės tarptautiniame turnyre – stipriausios

21 Sau 2020

Savaitgalį Degaičiuose (Telšių r.) vyko dvi dienas trukęs tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras „Degaičiai – 2020“, į kurį susirinko per 100 dalyvių. Berniukų amžius buvo iki 15 m., merginų – be amžiaus apribojimo.

Merginų grupėje Gargždų sportininkės šiame turnyre pasirodė geriausiai. Svorio kategorijoje iki 45 kg II-ąją vietą iškovojo jauniausia komandos dalyvė Estela Tamošauskaitė, verta paminėti, kad sportininkės svoris – tik 35 kg.

Kitoje svorio kategorijoje – iki 55 kg – nugalėjo Agneta Dotaitė, o III-oji buvo Viktorija Survilienė. Svorio kategorijoje iki 64 kg II-ąją vietą pelnė Akvilė Giaštautaitė, o kategorijoje iki 71 kg nugalėjo Lijana Jakaitė.

Virš 71 kg kategorijoje nugalėtoja tapo Gabrielė Solovej, o III-čią vietą iškovojo neseniai pradėjusi treniruotis, įspūdingų duomenų šešiolikametė Beatryčė Virkutytė. Treneris Edvardas Šauklys jau kuria planus su šia sportininke treniruotis ne tik keliant štangą, bet ir stumiant rutulį.

Pasak trenerio, auga graži pamaina ir nugalėti tokią komandą priešininkams šiemet bus sunku.

Absoliučioje įskaitoje pirma buvo Lijana Jakaitė, antra – Gabrielė Solovej. Jos abi ruošiasi Europos čempionatui, kuris vyks balandžio 2–12 dienomis Maskvoje.

Berniukų grupėje, svorio kategorijoje iki 50 kg II-ą vietą iškovojo Nojus Brazdeikis, o virš 81 kg I-ą vietą – Mindaugas Viršilas.

Taigi, 2020 m. pradėti sėkmingai – parvežti 9 medaliai.