Gargždų „Veteranas SC“ laimėjo turnyrą Šiauliuose

16 Sau 2018

Sekmadienį Šiauliuose vyko tarptautinis veteranų futbolo turnyras „Šiauliai City Arena Cup 2018“. Turnyre dalyvavo 10 komandų: Plungės, keturios Šiaulių, Mažeikių, Joniškio, Liepojos ir Gargždų.

Komandos buvo suskirstytos į A ir B pogrupius. Gargždų futbolininkai rungtyniavo B pogrupyje, kuriame pirmąją pergalę iškovojo rezultatu 3:1 nugalėję Šiaulių „VFK“. Likusiose grupės varžybose gargždiškiai iškovojo visas pergales: 3:1 įveikė Šiaulių „Saulininkas“, 4:3 – „Telšių veteranas“ ir 6:1 – Šiaulių „Savanoris“ komandas.

Grupėje užėmę pirmą vietą Gargždų veteranai iškovojo teisę žaisti turnyro finale, kuriame mūsiškių laukė akistata su Mažeikių „Impulso“ komanda. Po atkaklios kovos pergalę minimaliu skirtumu 2:1 šventė Gargždų „Veteranas SC“ futbolininkai. Komandos garbę šiame turnyre gynė: M. Jonelys, A. Jokšas, M. Vijeikis, D. Žutatutas, A. Mikalauskis, R. Kuprys, T. Tamošauskas, G. Samsonik, D. Uselis, komandos treneris ir vadovas – R. Petkevičius. Geriausias turnyro žaidėju pripažintas buvo Andrius Jokšas.