„Hidrostatyba“ – rajono tinklinio pirmenybių čempionai

29 Bal 2019

eštadienį finišavo atviros Klaipėdos rajono tinklinio pirmenybės. Šiemet jose dalyvavo 7 komandos, kurios varžėsi dviejų ratų sistema.

Pasibaigus reguliariajam sezonui prasidėjo atkrintamos varžybos. 1–2 vietas turnyrinėje lentelėje užėmusios komandos pirmą atkrintamųjų varžybų etapą praleido – jos pateko tiesiai į pusfinalį. Likusios komandos žaidė papildomas rungtynes dėl patekimo į pusfinalį.

Pirmieji pusfinalio susitikimus pradėjo Gargždų „Geležinkelis“ ir Klaipėdos „Baldai“ sportininkai. Praėjusių metų vicečempionams – Gargždų „Geležinkelis“ – tinklininkams po pusfinalio susitikimo teko nuryti karčią piliulę. Puikai tą dieną rungtyniavę Klaipėdos „Baldai“ žaidėjai vertė priešininkus dažnai klysti ir nervintis bei pasinaudoję tuo, iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 3:1.

Antrose pusfinalio varžybose susitiko „Hidrostatyba“ ir Klaipėdos „Universitetas“. Prieš mačą daug intrigos žadėjusi dvikova baigėsi greitai. Organizuotai rungtyniavusi „Hidrostatyba“ ekipa kiek netikėtai lengvai (3:0) įveikė varžovus ir pateko į finalą.

Nors pusfinalio susitikimai baigėsi gana netikėtai, mažajame ir didžiajame finaluose laimėjo favoritai.

Varžybose dėl trečios vietos Klaipėdos „Universitetas“ tinklininkai nesunkiai, rezultatu 3:0, nugalėjo Gargždų „Geležinkelis“ komandą, o didžiajame finale savo pranašumą įrodė „Hidrostatyba“, kuri įtikinamai – 3:0 – nugalėjo Klaipėdos „Baldai“ ekipą.

Pasibaigus varžyboms ir aprimus aistroms, komandos buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai – medaliais. Geriausi finalinio ketverto kiekvienos komandos žaidėjai gavo atminimo suvenyrus. Čempionų komandoje geriausiu žaidėju pripažintas Arvydas Tamošauskis, Klaipėdos „Baldai“   – Mindaugas Janušas, Klaipėdos „Universitetas“ – Edgaras Slušnys, Gargždų „Geležinkelis“ – Deividas Petraitis.