Straipsniai

2011 vasario 09

I LYGOS TINKLININKŲ KOVOS

Autorius Super User

 

tinklinis i lyga 2014-04-13

 I LYGOS TINKLININKŲ KOVOS

Sekmadienį baigėsi I lygos tinklinio pirmenybės.Turnyre dalyvavo 5 komandos, kurios žaidė vieno rato sistema. Į kitą etapą pateko 4 geriausios komandos, kurios pusfinalyje žaidė tokia tvarka 1 vieta su 4 ir 2 vieta su 3. Pirmajame pusfinalyje susitiko ,,Spartako'' ir ,,Geriečių'' komandos. Labiau patyrusi ir geriau sukomplektuota ,,Spartako'' komanda be didesnio vargo, rezultatu 3 : 0 nugalėjo ,,Geriečius“. Antrajame pusfinalyje susikovė ,,Daukšaičių'' ir ,,Sporto centro'' komandos. Jaunesni ir energingesni ,,Daukšaičių'' komandos žaidėjai tik po atkaklios kovos rezultatu 3 : 0 nugalėjo ,,Sporto centro'' veteranus. Dvikova dėl trečios vietos prasidėjo tarp ,,Geriečių“ ir ,,Sporto centro'' komandų. Varžybos vyko labai įtemtai ir permainingai. Varžybose ne kartą keitėsi pirmaujančios komandos pavadinimas. Šiose rungtynėse prireikė visų 5 setų. Šį kartą laimėjo patirtis, paskutinį setą minimaliu 15 : 14 skirtumu varžovus įveikė ,,Sporto centro“ žaidėjai ir iškovojo garbingą trečiąją vietą. Finale susitiko ,,Spartakas“ ir ,,Daukšaičiai“. Dvikova kaip ir būdinga finalams prasidėjo emocingai. Ne kartą keitėsi pirmaujančios komandos ir vieni ir kiti degė noru laimėti. Šį kartą didelį norą ir energiją parodė jauna ir ambicinga ,,Daukšaičių“ komanda, kurioje lošė: Laimonas Jencius, Artūras Venckus, Aurimas Rumšas, Julius Kiudelis, Valdas Kiudelis, Vytautas Šiuparas, Arvydas Dragūnas ir Laimonas Motys. Rezultatu 3 : 1 parklupdę ,,Spartakiečius“, jie tapo Klaipėdos rajono I lygos tinklinio pirmenybių čempionai.

Po varžybų įvyko apdovanojimo ceremonija. Nugalėtojus ir prizininkus pasveikino ir apdovanojo sporto centro direktorius Vaidas Liutikas.

 

logo-savivalda

 

BALSAVIMAS

2014 metų geriausia - populiariausia Klaipėdos rajono komanda?

Naujienos

FOTO sachmatu

      Pasibaigė visą mėnesį trukusios rajono šachmatų pirmenybių antros lygos varžybos.

Skaityti daugiau...

        125

       Rajono šachmatų pirmenybių antros lygos varžybos artėja prie pabaigos. Dalyviams sužaidus po 9-11 partijų, pirmauja .Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos aštuntokas Mantas Kerpė.

Skaityti daugiau...

20141017 205456

      Penktadienį  Vėžaičių  mokyklos  salėje  vyko  Klaipėdos  rajono  mažų  miestelių  tinklinio  varžybų  finalinės varžybos,po kurių paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai.

Skaityti daugiau...

RUOŠIAMA INFORMACIJA

RUOŠIAMA INFORMACIJA

RUOŠIAMA INFORMACIJA

top