Straipsniai

2011 vasario 09

I LYGOS TINKLININKŲ KOVOS

Autorius Super User

 

tinklinis i lyga 2014-04-13

 I LYGOS TINKLININKŲ KOVOS

Sekmadienį baigėsi I lygos tinklinio pirmenybės.Turnyre dalyvavo 5 komandos, kurios žaidė vieno rato sistema. Į kitą etapą pateko 4 geriausios komandos, kurios pusfinalyje žaidė tokia tvarka 1 vieta su 4 ir 2 vieta su 3. Pirmajame pusfinalyje susitiko ,,Spartako'' ir ,,Geriečių'' komandos. Labiau patyrusi ir geriau sukomplektuota ,,Spartako'' komanda be didesnio vargo, rezultatu 3 : 0 nugalėjo ,,Geriečius“. Antrajame pusfinalyje susikovė ,,Daukšaičių'' ir ,,Sporto centro'' komandos. Jaunesni ir energingesni ,,Daukšaičių'' komandos žaidėjai tik po atkaklios kovos rezultatu 3 : 0 nugalėjo ,,Sporto centro'' veteranus. Dvikova dėl trečios vietos prasidėjo tarp ,,Geriečių“ ir ,,Sporto centro'' komandų. Varžybos vyko labai įtemtai ir permainingai. Varžybose ne kartą keitėsi pirmaujančios komandos pavadinimas. Šiose rungtynėse prireikė visų 5 setų. Šį kartą laimėjo patirtis, paskutinį setą minimaliu 15 : 14 skirtumu varžovus įveikė ,,Sporto centro“ žaidėjai ir iškovojo garbingą trečiąją vietą. Finale susitiko ,,Spartakas“ ir ,,Daukšaičiai“. Dvikova kaip ir būdinga finalams prasidėjo emocingai. Ne kartą keitėsi pirmaujančios komandos ir vieni ir kiti degė noru laimėti. Šį kartą didelį norą ir energiją parodė jauna ir ambicinga ,,Daukšaičių“ komanda, kurioje lošė: Laimonas Jencius, Artūras Venckus, Aurimas Rumšas, Julius Kiudelis, Valdas Kiudelis, Vytautas Šiuparas, Arvydas Dragūnas ir Laimonas Motys. Rezultatu 3 : 1 parklupdę ,,Spartakiečius“, jie tapo Klaipėdos rajono I lygos tinklinio pirmenybių čempionai.

Po varžybų įvyko apdovanojimo ceremonija. Nugalėtojus ir prizininkus pasveikino ir apdovanojo sporto centro direktorius Vaidas Liutikas.

 

Naujienos

  Picture 030-1

             Spalio 4-5 dienomis Panevėžyje vykusiose Lietuvos greitųjų šachmatų pirmenybėse Gargždų „Sporto centras – Mintis“  komanda dvidešimties komandų tarpe iškovojo garbingą aštuntąją vietą.

Skaityti daugiau...

2014.09.27kupiskyje finalininkai-1

         Paskutinį rugsėjo savaitgalį Gargždų tinklininkai vyko į tarptautinį turnyrą Kupiškyje Mero taurei laimėti .Mūsų rajonui atstovavo moterys :

Skaityti daugiau...

20140906 150112-1           Šeštadienį Palangoje vyko VII – ųjų Lietuvos seniūnijų vasaros sporto žaidynių II etapas.

Skaityti daugiau...

RUOŠIAMA INFORMACIJA

RUOŠIAMA INFORMACIJA

RUOŠIAMA INFORMACIJA

top