Įvyko pirmosios Klaipėdos rajono seniūnijų vasaros sporto žaidynių varžybos

03 Bir 2016

Ketvirtadienį Gargždų „Minijos“ progimnazijos stadione įvyko Klaipėdos rajono seniūnijų vasaros sporto žaidynių I etapo moterų tinklinio ir krepšinio varžybos. Jose dalyvavo komandos iš Endriejavo, Priekulės, Gargždų ir Sendvario.

Moterų krepšinio varžybose dalyvavo trys komandos, kurios žaidė rato sistema. Varžybose buvo žaidžiama 10 minučių arba iki 15 įmestų taškų. Sužaidus grupės varžybas, komandos išsiaiškino nugalėtojas ir prizininkes. Trečia vieta atiteko nė vienų varžybų nelaimėjusioms, bet labai šauniai ir energingai rungtyniavusioms Endriejavo krepšininkėms. Antra vieta tenkinosi vieną pergalę iškovojusi Priekulės komanda, o nugalėtojomis tapo daugkartinės tokių varžybų čempionės – Sendvario seniūnijos krepšininkės. Jos rezultatu 15:8 nugalėjo Endriejavo ir 14:5 Priekulės komandas. Sendvario komandoje rungtyniavo Vilma Baltuonienė, Rimutė Bodruvienė, Laura Puplauskaitė ir Asta Šikšnienė.

Tinklinio varžybose, kurios vyko šią savaitę baigtoje įrengti naujoje tinklinio aikštėje, rungtyniavo keturios komandos. Jos taip pat žaidė rato sistema, buvo žaidžiamas vienas setas iki 21 taško. Fortūnos šiose varžybose trūko Endriejavo tinklininkėms, kurios pralaimėjo visas žaistas varžybas. Trečia vieta atiteko vieną pergalę iškovojusioms priekuliškėms, antra vieta  tenkinosi dvi pergales iškovojusios Gargždų seniūnijos tinklininkės, o nugalėtojomis tapo puikiai rungtyniavusios Sendvario seniūnijos žaidėjos, kurios užtikrintai laimėjo visas varžybas. Komandos garbę gynė Jurgita Kazlauskienė, Evelina Kazlauskaitė ir Kristina Povilavičienė.

Sekmadienį Priekulėje taip pat įvyko ir stalo teniso komandinės varžybos, kuriose dalyvavo keturios komandos. Trečią vietą laimėjo Priekulės seniūnija, antra vieta atiteko Dovilų seniūnijai o nugalėtojais tapo Gargždų seniūnijos stalo tenisininkai. Gargždų seniūnijos komandai pirmą vietą iškovojo Feliksas Žemgulys ir Mindaugas Buda.

Komandos, laimėjusios pirmas vietas I žaidynių etape, taip pat iškovojo teisę ginti Klaipėdos rajono garbę IX Lietuvos seniūnijų vasaros sporto žaidynių II etape, kuris vyks rugsėjo mėnesį Gargžduose.

Informuojame, kad kitos Klaipėdos rajono seniūnijų vasaros sporto žaidynių I etapo varžybos – vyrų krepšinio (20-40 m), veteranų krepšinio (41+), vyrų tinklinio ir futbolo, taip pat šachmatų, šaškių, smiginio, virvės traukimo ir seniūnų trikovės varžybos – vyks birželio 18 dieną (šeštadienį) Veiviržo slėnyje Veiviržėnų miestelyje.