Jaunieji Gargždų krepšininkai kovoja dėl patekimo į A divizioną

15 Bir 2021
Nors jaunučių U16 B diviziono krepšinio čempionate Gargždų SC krepšininkai iškovojo trečiąją vietą, tačiau sezonas tuo nesibaigė. Vaikinų komanda (2005-2006 m. g.), treniruojama Rimanto Mikalausko, turi galimybę patekti į A divizioną. Kad tai pasiektų, reikia du kartus įveikti Mažeikių SM komandą (10 vieta A divizione).
Pagal Lietuvos moksleivių krepšinio lygos nuostatus, A divizione 10-11 vietas užėmusios komandos dėl išlikimo jame dalyvauja peržaidime su 2-3 vietas B divizione užėmusiomis komandomis. Laimėjusi komanda sekantį sezoną žaidžia aukščiausiame divizione. Kaip žinot, prieš pusantros savaitės vykusiose finalinio ketverto varžybose Gargžduose, mūsiškiai iškovojo trečiąją vietą.
Vakar Mažeikiuose vyko pirmoji Gargždų SC ir Mažeikių SM dvikova, kurią rezultatu 84:63 laimėjo gargždiškiai.
Šiandien Gargžduose vyks antrosios šios serijos varžybos, po kurių galbūt paaiškės poros nugalėtojas. Rungtynių pradžia – 16.30 val., o jas tiesiogiai galėsite stėbėti Gargždų sporto centro facebook paskyroje.