Klaipėdos rajono krepšinio pirmos lygos nugalėtojai – „STAFS“

08 Bal 2019

2018–2019 metų Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybėse dalyvavo dešimt komandų. Buvo žaidžiama dviejų ratų sistema.

Sužaidus visas reguliaraus sezono rungtynes, į atkrintamųjų varžybų etapą pateko 1–8 vietas užėmusios komandos. Pirmą vietą iškovojusi komanda susitiko su aštuntą vietą užėmusia ekipa, antrą – su septinta, trečią – su šešta ir ketvirtą – su penkta. Atitinkamai: „Simuva“ – „Kredito garantas“, „VMS transportas“ – „Plikiai“, „Veiviržėnai“ – „Ginduliai“ ir „Ąžuolas – „STAFS“.

Ketvirtfinalio susitikimai buvo žaidžiami iš dviejų rungtynių. Sužaidus paaiškėjo, kad į pusfinalį iškopė „Simuvos“, „VMS transporto“, „Veiviržėnų“ ir „STAFS“ ekipos. Pusfinalio susitikimai vyko iki dviejų laimėtų rungtynių. „VMS transporto“ krepšininkai įveikė „Veiviržėnų“ jaunuosius krepšininkus, o „STAFS“ nugalėjo „Simuvą“.

Pusfinalio susitikimai vyko iki dviejų laimėtų rungtynių, abiejuose pusfinaliuose trečių rungtynių neprireikė. Rungtynėse dėl trečios vietos „Veiviržėnų“ (vadovas R. Šaulys) krepšininkai nuo pat rungtynių pradžios pasiūlė „Simuvos“ žaidėjams aukštą žaidimo spartą. Po trijų kėlinių veiviržėniškių persvara jau siekė 21 tašką, tačiau sukaupę visas jėgas ketvirtajame kėlinyje „simuviečiai“ dar bandė gelbėti rungtynes, sumažindami varžovų pranašumą iki vienaženklio skaičiaus persvaros, tačiau Veiviržėnų jaunimas nepalūžo ir rungtynes laimėjo rezultatu 86:75.

Finale susitiko „VMS transporto“ (vadovas M. Srėbalius) ir „STAFS“ (vadovas E. Šeinius) komandos. Lygi kova vyko tik pirmus du kėlinius. Po pertraukos „STAFS“ krepšininkai perėmė žaidimą į savo rankas ir pelnytai nugalėjo rezultatu 97:72.

Visi prizininkai buvo apdovanoti atitinkamos spalvos medaliais, o komandos pasipuošė gražuolėmis taurėmis, kurias įsteigė BĮ sporto centras. Nugalėtojų komandoje žaidė: A. Kmita, L. Tubutis, M. Žukauskas, M. Stoškus, E. Baranauskas, G. Meižys, A. Petkus, H. Aliubavičius, M. Lileikis, A. Liutkus, G. Indzelis, M. Stankus, R. Norvilas, G. Ratkus ir komandos vadovas E. Šeinius.