Klaipėdos rajono savivaldybė – sportiškiausia Lietuvoje

18 Rgs 2017

Daugiau kaip 1100 sporto mėgėjų iš 55 savivaldybių šeštadienį Jonavoje varžėsi 10-ajame Lietuvos vasaros sporto žaidynių finaliniame etape. Nuostabiu oru ir dalyvių gausa lepinęs žaidynių finalas buvo sėkmingas Klaipėdos rajono komandai.

Po dviejų metų pertraukos absoliučių laimėtojų titulą susigrąžino Klaipėdos rajono savivaldybė, kuri po labai įtemptos kovos 2 taškų persvara bendroje įskaitoje, nugalėjo finalinių žaidynių šeimininkus – Jonavos rajono savivaldybės atstovus.

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – didžiausios neprofesionalių sportininkų žaidynės Lietuvoje, kuriose dalyvauja visi laisvalaikiu užsiimantys sportu – nuo krepšinio iki šaškių. Žaidynių tikslas – sistemingai skatinti mėgėjišką sportą visuose šalies regionuose ir propaguoti aktyvų gyvenimo būdą.

Žaidynės vykdomos trimis etapais: pirmasis prasideda savivaldybėse, į antrąjį etapą patenka stipriausios savivaldybių seniūnijų komandos, kurios kovoja su kitomis savivaldybėmis dėl patekimo į finalą. Finaliniame etape dalyvauja komandos, kurios II žaidynių etape iškovojo I–III vietas.

Kaip ir kasmet, žaidynių dalyviai varžėsi 10-yje rungčių: krepšinio (vyrai, moterys ir senjorai), tinklinio (moterys ir vyrai), futbolo, šaškių, šachmatų, smiginio, stalo teniso ir virvės traukimo rungtyse.

Krepšinio 3 prieš 3 (moterys ir senjorai) varžybose Klaipėdos rajonui atstovavo Sendvario seniūnijos sportininkai. Moterų varžybose krepšininkės tapo rungties čempionėmis, o vyrai (senjorai ) iškovojo 3-ią vietą.

Labai sėkmingai šiose žaidynėse sudalyvavo Gargždų seniūnijos virvės traukikai, kurie tarp 16 komandų iškovojo 2-ą vietą.

Tinklinio vyrų ir moterų varžybose Gargždų tinklininkai taip pat buvo tarp geriausių. Moterų tinklinio varžybose iškovota 2-oji vieta, vyrų varžybose – 5-oji vieta.

Šaškių (Dovilų seniūnija) ir šachmatų (Vėžaičių seniūnija) varžybose abi komandos iškovojo 5-ąsias vietas, smiginio (Priekulės seniūnija) – 19-ą vietą, vyrų krepšinio 3 prieš 3 (Judrėnų seniūnija) pasidalino 15–20 vietomis, stalo teniso (Priekulės seniūnija) – 9–16 vietomis.

Sveikiname ir dėkojame visiems rajono sportininkams, kurie negailėdami laiko ir pastangų vyko į Jonavą ir padėjo iškovoti čempionų titulą. Ši pergalė – rajono sportininkų nuopelnas!

2017 finalinių žaidynių rezultatai

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“32″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“35″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“Varžybų akimirkos“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]