Kovo 11-ąją sporto entuziastai paminėjo bėgdami

28 Geg 2014

Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, gargždiškiai, aplinkinių Klaipėdos rajono  gyvenviečių gyventojai ir kitų Lietuvos miestų sporto entuziastai rinkosi į Gargždus, kur dalyvavo šventiniame bėgime miesto gatvėmis.

Antrus metus iš eilės vykusiame bėgime dalyvavo 132 bėgikai, kurie buvo suskirstyti į keturias amžiaus grupes.

I grupėje (gimę 2003 m. ir vėliau) bėgo 24 patys mažiausi šventės dalyviai, kurie turėjo įveikti 1 ratą (1,3 km).

Tarp mergaičių visos trys prizinės vietos atiteko Gargždų bėgikėms. Trečią vietą iškovojo Kornelija Staponaitė (7 min. 03 sek.), antra finišo liniją kirto Rimantė Šalnytė (6 min. 19 sek.) , o nugalėtoja tapo Deira Gruzdytė (5 min. 31 sek.).

Tarp berniukų trečia vieta atiteko Povilui Kvekšui iš Gargždų (5 min. 58 sek.), antroji – Airidui Stonkui iš Pėžaičių (5 min. 42 sek.), o čempionu tapo gargždiškis Liutauras Grigonis (5 min. 26 sek.).

II grupėje (gimę 1999-2002 m.) dalyvavo 11 dalyvių, kurie bėgo 2 ratus (2,6 km).

Trečią vietą tarp mergaičių iškovojo Gabrielė Otsus (13 min. 13 sek.), antroji vieta atiteko Ievai Petrikytei (12 min. 23 sek.), o greičiausia buvo  Erika Rimkutė (10 min. 40 sek.). Visos trys prizininkės – klaipėdietės.

Berniukų bėgime trečias atbėgo kretingiškis Ernestas Strigunas (14 min. 43 sek.), antrąjį laiką parodė Nojus Šliuoža iš Gargždų (13 min. 04 sek.) ir greičiausias šiame bėgime buvo gargždiškis Mantas Jankauskas (10 min. 02 sek.).

III grupėje (gimę 1998 m. ir vyresni) dalyvavo 51 dalyvis. Jie bėgo 3 ratus (3,9 km).

Tarp moterų geriausiai sekėsi Klaipėdos miesto bėgikėms. Trečioji vieta atiteko Indrei Plegevičiūtei (16 min. 39 sek.), antra atbėgo Veronika Mišina (16 min. 34 sek.), o nugalėtoja tapo Vilmantė Gruodytė (15 min. 43 sek.).

Tarp vyrų trečia vieta atiteko Artūrui Alsiui iš Klaipėdos (14 min. 56 sek.), antras liko taip pat Klaipėdos miesto atstovas Arminas Miežietis (14 min. 43 sek.), o nugalėtoju tapo rietaviškis Aloyzas Valančius (13 min. 27 sek.).

IV grupėje (be amžiaus apribojimų) bėgo patys ištvermingiausi bėgimo dalyviai, kurie įveikė 11 ratų (14,3 km). Šios grupės bėgime varžėsi 31 dalyvis.

Trečią vieta moterų bėgime iškovojo klaipėdietė Reda Žalimienė (1 val. 07 min. 14 sek.), antra vieta atiteko gargždiškei Linarai Gruzdienei (1 val. 06 min. 29 sek.), o ištvermingiausia šio bėgimo dalyve tapo Eglė Krištaponytė iš Klaipėdos (1 val. 02 min. 42 sek.).

Tarp vyrų trečią vietą iškovojo Romas Škadauskas iš Ventės (56 min. 24 sek.), antras atbėgo klaipėdiškis Kostas Zenov (53 min. 11 sek.) ir nugalėtoju tapo Agnius Čiapas iš Klaipėdos (52 min. 58 sek.).

Specialiu prizu buvo apdovanotas ir vyriausias bėgimo dalyvis, neseniai septyniasdešimties metų jubiliejų atšventęs gargždiškis Bronislovas Norvilas (1 val. 03 min. 56 sek.).

Sporto centras dėkoja visiems, aktyviai ir įdomiai Kovo 11-ąją paminėjusiems šventės dalyviams. Taip pat dėkojame Klaipėdos  bėgikų  klubo „Maratonas“ vadovui Romui Beržinskui ir jo komandai, padėjusiems vesti šį gražų renginį.