Kviečia siūlyti geriausius sportininkus, komandas, trenerius

Kviečia siūlyti geriausius sportininkus, komandas, trenerius
03 Gru 2018

Gruodžio 20 dieną 18.30 val. Gargždų kultūros centre (Klaipėdos g. 15) vyks jau tradicinė Klaipėdos rajono sportininkų pagerbimo šventė.

Šventės metu bus apdovanoti dešimt geriausių 2018 metų Klaipėdos rajono sportininkų, trys geriausi treneriai ir trys geriausios komandos.

Renkant geriausią sportininką, komandą ir trenerį 50 proc. rezultatų lems Sporto centro sudaryta vertinimo lentelė, 30 proc. – specialiai sudaryta komisija ir 20 proc. – sporto gerbėjų balsai.

Sporto gerbėjai už savo favoritus jau gali atiduoti balsus naujienų portale www.mano-gargzdai.lt. Tai padaryti bus galima iki gruodžio 10 d.

Daugiau informacijos – nuostatuose, kuriuos rasite internetiniame tinklalapyje www.gargzdusc.lt. Informacija tel. 8 608 64 333; (8 46) 45 52 90.

Jei matote, kad tarp kandidatų nėra paminėtas kažkuris sportininkas, kuris 2018 metais sportiniais pasiekimais garsino Klaipėdos rajoną, prašome atsiųsti savo kandidatą el. paštu arba paskambinti tel. 860864333 ir tai padaryti turite iki gruodžio 10 dienos.

BALSUOTI UŽ SAVO KANDIDATĄ GALITE ČIA

Kandidatai, pretenduojantys į apdovanojimus:

Sportininkai:

1. Kęstutis Skiezgilas – 2018 m. Lietuvos automobilių kroso pirmenybių D-2000 klasės šešių etapų prizininkas ir absoliutus čempionas. Tarptautinių autokroso varžybų Žemaitija-Kurzeme D-1600 klasės absoliutus 7-osios vietos laimėtojas.

2. Deividas Kusas – 2018 m. Lietuvos autokroso pirmenybių D-1600 šešių etapų prizininkas ir absoliutus 2018 čempionas.

3. Romas Kiaulakys – 2018 metų Lietuvos autokroso C lygos Baggi WWD-1600 klasės 3-osios vietos laimėtojas. Tarptautinių autokroso varžybų Žemaitija-Kurzeme Baggi RWD-1600 klasės absoliutus pirmos vietos laimėtojas.

4. Auksė Rasimavičienė – Lietuvos stalo teniso moterų rinktinės narė, Europos ir Pasaulio čempionatų dalyvė, Pabaltijo čempionato asmeninių varžybų 3 vietos laimėtoja, 2018 metų Lietuvos čempionato dvejeto varžybų čempionė.

5. Karolis Stonkus (svorio kategorija virš 109 kg) – Lietuvos sunkiosios atletikos suaugusių čempionato III vietos laimėtojas, Lietuvos jaunių iki 17 metų čempionas, Lietuvos rinktinės narys, Europos jaunių čempionato 8 vietos laimėtojas.

6. Lijana Jakaitė (svorio kategorija iki 64 kg) – Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionė ir rekordininkė. Absoliuti Lietuvos moterų čempionato nugalėtoja, Lietuvos moterų rinktinės narė.

7. Gabrielė Čeliauskaitė (svorio kategorija iki 90 kg) – Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionė.

8.Diana Mačiūtė ( svorio kategorija iki 69 kg) – Lietuvos sunkiosios atletikos moterų čempionate iškovota 2 vieta.

9. Robertas Skurdenis – (svorio kategorija iki 89 kg) Lietuvos senjorų sunkiosios atletikos čempionas.

10. Valdas Pocevičius – Gargždų „Banga“ futbolo komandos žaidėjas, LFF I lygos futbolo pirmenybių 3 vietos laimėtojas. Taip pat salės futbolo komandos „Gargždų pramogos SC“ žaidėjas, 2017–2018 metų Lietuvos „Betsafe“ futsal A lygos vicečempionas.

11. Darius Zubauskas – Gargždų „Banga“ futbolo komandos žaidėjas, LFF I lygos futbolo pirmenybių 3 vietos laimėtojas.

12. Inga Rimkuvienė – Lietuvos nacionalinis rankų lenkimo čempionatas (Lietuva) – 2 vieta, Europos rankų lenkimo čempionate (Bulgarija) 7 vieta, Pasaulio rankų lenkimo čempionatas (Turkija) 12 vieta.

13. Šarūnas Banevičius – Lietuvos lengvosios atletikos vasaros ir žiemos čempionatų rutulio stūmimo rungties čempionas, Pabaltijo šalių metimų čempionato nugalėtojas.

14. Vaidotas Pečiukas – „Gargždų SC“ komandos krepšininkas, 2017–2018 metų Lietuvos Regionų krepšinio lygos A diviziono čempionas, rezultatyviausias ir naudingiausias komandos žaidėjas.

15. Monika Grikšaitė – Gargždų „Banga“ moterų futbolo komandos žaidėja, Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato 3 vietos laimėtoja.

16. Vitalija Žatkina – Gargždų „Banga“ moterų futbolo komandos žaidėja, Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato 3 vietos laimėtoja..

17. Edikas Pauliukovas – 2018 metų Lietuvos vakarų zonos „Žemaitijos ledas“ ledo ritulio čempionato čempionas.          

18. Artūras Sapožnikovas – 2018 metų Lietuvos vakarų zonos „Žemaitijos ledas“ ledo ritulio čempionato čempionas.

19.Gintautas Šiaškus – Pasaulio b/k irklavimo meistrų čempionato K-4 500 m. (keturvietė baidarė) 55–59 metų amžiaus grupės čempionas ir K-1 200 m. (vienvietė baidarė), 55–59 metų amžiaus grupės 9 vietos laimėtojas.

20. Sigitas Bulovas – Pasaulio b/k irklavimo meistrų čempionato K-2 1000 m (dvivietė baidarė) 50–54 metų amžiaus grupės 2 vietos laimėtojas, K-4 500 m. (keturvietė baidarė) 50–54 metų amžiaus grupės 3 vietos laimėtojas ir K-1 1000m (vienvietė baidarė) 55–59 metų amžiaus grupė 4 laimėtojas.

 

Geriausia Klaipėdos rajono komanda:

1. „Gargždų pramogos SC“ – 2017–2018 metų Lietuvos „Betsafe“ futsal A lygos salės futbolo vicečempionai.

2. Gargždų „Veteranas“ – 2018 metų Lietuvos senjorų futbolo pirmenybių čempionai.        

3. Gargždų „Ledžinga“ – 2018 metų Lietuvos vakarų zonos „Žemaitijos ledas“ ledo ritulio čempionato čempionai, o tarp geriausių Lietuvos komandų užėmė 3 vietą.              

4. „Gargždų SC“ (krepšinis) – 2017–2018 metų Lietuvos Regionų krepšinio lygos A diviziono čempionai.

5. Žaibas (autokrosas) – ASK „Žaibas“ 2018 m. Lietuvos automobilių kroso pirmenybių šešių etapų nugalėtojas ir absoliutus 2018 metų varžybų čempionas. 2018 m. Lietuvos automobilių kroso C lygos – 4-osios vietos ir tarptautinių autokroso varžybų Žemaitija-Kurzeme 4-osios vietos laimėtojas.

6. „Gargždų SC“ (moterų sunkiosios atletikos komanda) – 2018 metų Lietuvos sunkiosios atletikos čempionė.    

7. „Gargždų SC“ (moterų tinklinio komanda) – 2017–2018 metų Lietuvos moterų tinklinio čempionato 6 vietos laimėtojos.

8. Gargždų „Banga“ (vyrų futbolo komanda) 2018 metų LFF I lygos pirmenybių 3 vietos laimėtoja.

9. Gargždų „Banga“ (moterų futbolo komanda) 2018 metų LFF aukščiausios lygos moterų futbolo čempionato 3 vietos laimėtoja.

 

Treneriai:

1. Tomas Tamošauskas – futbolo komandos „Banga“ treneris.

2. Jonas Blagnys – ledo ritulio komandos „Ledžinga“ treneris.

3. Edvardas Šauklys – „Gargždų SC“ sunkiosios atletikos komandos treneris.

4. Leonidas Ivanovas – autosporto klubo „Žaibas“ vadovas.

5. Mindaugas Jonelys – futbolo komandos „Gargždų pramogos SC“ treneris.

6. Afonso David Marques – moterų futbolo komandos „Banga“ treneris.

7. Simonas Serapinas – „Gargždų SC“ vyrų krepšinio komandos treneris.

Dalintis