„Ledžingai“ – sidabro medaliai

20 Bal 2017

Balandžio 18 d. Gargždų „Ledžinga“ žaidė lemiamas Lietuvos vakarų zonos ledo ritulio lygos „Žemaitijos ledas“ finalo rungtynes su Klaipėdos „Baltija“ komanda.

Klaipėdos „Akropolio“ ledo arenoje vykusiose varžybose gargždiškiai nusileido daugkartinei Vakarų Lietuvos čempionei „Baltija“ komandai rezultatu 2:5 ir pelnė sidabro medalius. Gargždiškių gretose pasižymėjo Aleksej Tiurenkov ir Eduard Pavliukov. Klaipėdos „Baltijos“ komandos lyderis, kėlęs „Ledžingai“ daugiausiai rūpesčių,  – Vitas Strazdas.

Kaip pasakojo komandos vadovas Jonas Blagnys, tai istorinė pergalė.

„Pirmoje lygoje sidabro medalių nesame laimėję“, – portalui džiaugsmo neslėpė J. Blagnys.

Jis dėkojo Sporto centro direktoriui Vaidui Liutikui, kuris finansavo naujų aprangų įsigijimą, prisidėjo prie ledo arenos nuomos, inventoriaus įsigijimo. Tai, anot J. Blagnio, padėjo komandai sustiprėti, pritraukti daugiau jaunimo.

Finalinės rungtynės vyksta iki 3 pergalių. Reguliariajame sezone gargždiškiai nusileido klaipėdiečiams 3:5, o finalo serijoje pralaimėjo rezultatais 3:6 ir 2:5.

Bronzos medalius iškovojo Plungės LRK komanda, ketvirtoji vieta atiteko Kretingos „Grifams“.

Iškilmingas medalių įteikimas numatytas balandžio 29 d. Virkštininkų dvare, Kretingos rajone.