Lengvaatlečių debiutas penkiakovės rungtyje

18 Spa 2021
Praėjusį penktadienį Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių daugiakovės čempionato taurės varžybos, kuriame varžėsi ir Sporto centro lengvaatletės. Sportininkės kovojo penkiose rungtyse: 60 metrų barjerinis bėgimas, šuolis į aukštį, rutulio stūmimas, šuolis į tolį ir 600 metrų bėgimas.
Atkakliausios kovos vyko vaikų amžiaus grupėje, o geriausiai iš gargždiškių sekėsi Gretai Jonauskaitei, kuri užėmė ketvirtąją vietą (1957 taškai). Smiltė Kelpšaitė su 1391 taškais užėmė dvyliktąją vietą, o Aistė Jankauskaitė surinkusi 1362 taškus liko trylikta.
Penkiakovės rungtyje jaunosios sportininkės dalyvavo pirmą kartą ir ,pasak trenerės Linaros Gruzdienės, iškelti tikslai pasiekti, pagerinti asmeniniai rezultatai, o jau nuo dabar pradėsime ruoštis žiemos sezono varžyboms.