Lietuvos čempionate rajono lengvaatlečiai gerino asmeninius rezultatus

13 Lie 2020

Savaitgalį pajėgiausi Lietuvos 14–15 metų amžiaus lengvaatlečiai rinkosi į Marijampolės „Sūduvos“ stadioną, kur vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionatas.

Klaipėdos rajonui šiame čempionate atstovavo 4 sportininkai, kurie savo pasiektais rezultatais iškovojo 4 vietą bendroje komandinėje įskaitoje tarp 28 Lietuvos rajonų komandų.

Varžybose mūsų jauniesiems sportininkams sekėsi gerai – visi jie gerino asmeninius rezultatus. Emilija Jonauskaitė 1500 m bėgime užėmė 4-ąją vietą, 800 m distancijoje – 9-ą vietą. Nomeda Griauslytė rutulio stūmimo rungtyje iškovojo 3 vietą, disko metimo – 11 vietą. Eimantas Galimulinas, debiutavęs aštunkovėje, užtikrintai laimėjo varžybas, surinkęs 3587 taškus. Deira Gruzdytė septinkovės varžybose antrus metus iš eilės apgynė čempionės titulą, pasiekdama asmeninį pasiekimą – surinko 4430 taškų.