Lyderių kovoje – „Gargždų pramogos SC“ tenkinančios lygiosios

12 Kov 2018

Lietuvos „Betsafe-Futsal“ A lygos čempionate sekmadienį Kaune vyko centrinės 16-ojo turo rungtynės. Dėl čempionų titulo besikaunančios „Vyčio“ ir Gargždų „Pramogos SC“ komandos padovanojo žiūrovams įspūdingą kovą ir išsiskyrė lygiosiomis 2:2.

Gargždiškiams šis rezultatas buvo kur kas palankesnis nei čempionų titulą ginantiems kauniečiams, kurie toliau turnyrinėje lentelėje atsilieka dviem taškais. Iki čempionato pabaigos liko du turai.

Pačiose rungtynėse geriau startavo „Vytis“, kurie daugiau kontroliavo kamuolį ir 7 minutę išsiveržė į priekį, kai Ericsonas Kleberas galingai smūgiavo iš tolimos distancijos, o kamuolys, pakeitęs skriejimo trajektoriją dėl rikošeto, atsidūrė dešiniajame vartų kampe.

18 minutę šeimininkai padvigubino savo pranašumą, kai pabėgo į kontrataką, kurioje po Genigle Delmiro perdavimo prieš save likusį vartininką įveikė Thyago Brandao.

Svečiams tai buvo kaip sugrįžimas į realybę ir jau po minutės „Pramogos SC“ sušvelnino rezultatą, kai standartinėje situacijoje Karolis Urbaitis atliko perdavimą prie kairiojo virpsto buvusiam Valdui Pocevičiui, o šis savo galimybės nepraleido.

Po pertraukos aikštėje kova buvo įtempta ir nestigo pavojingų epizodų prie abiejų vartų. Gargždų klubui, visgi, labiau sekėsi, ir jie išlygino rezultatą 31 minutę. Mantas Perepliotovas nusprendė imtis iniciatyvos ir kaire koja pažeme pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Vėliau žaidėjas taip pat kėlė galvos skausmą oponentams savo individualiais veiksmais.

„Vytis“, žinodamas, kaip svarbu laimėti, bombardavo varžovų vartus, tačiau savo vartus, kaip ir visų rungtynių metu, įspūdingai gynė Tadas Norbutas. Vėliau E. Kleberas sudrebino vartų konstrukciją, o Afranio paleido puikią galimybę įmušti iš arti. „Pramogos SC“ nuskambėjus finaliniam švilpukui buvo kur kas laimingesnė komanda, nei čempionai.