Pajėgiausiems rajono tenisininkams įteiktos „Mano Gargždai“ taurės

08 Geg 2017

Klaipėdos rajono teniso pirmenybės „Mano Gargždai“ taurei laimėti sekmadienį, gegužės 7-ąją, pasiekė finišo tiesiąją. Po daugiau nei 6 mėnesius trukusių kovų paaiškėjo didžiosios ir mažosios taurių laimėtojai.

Didžioji taurė ir pajėgiausio tenisininko vardas po metų pertraukos grįžo Šarūnui Dužinui, rezultatu 7:6 6:3, įveikusiam praėjusių metų čempioną Saulių Brigevičių. Įtemptoje kovoje netrūko intrigos, rezultatas ne kartą svyravo tai vieno, tai kito žaidėjo naudai.

Mažoji taurė atsidūrė Evaldo Judeikio rankose, kuris rezultatu 6:3 6:3 įveikė Aurimą Petrikauską. E. Judeikis dar praėjusiais metais finale kovėsi dėl didžiosios taurės ir užėmė antrąją vietą. Šį sezoną dėl patirtos traumos teniso mėgėjas nusprendė varžytis silpnesnėje grupėje ir čia pelnė geriausiojo titulą.

Tautodailininko Igorio Rimeikos specialiai teniso pirmenybių nugalėtojams kurtas vienetines taures ir dovanas įteikė VšĮ „Mano Gargždai“ direktorius Vytautas Kundrotas.

Šią savaitę dar vyks mažųjų finalų mačai, po kurių paaiškės galutinė teniso mėgėjų rikiuotė.

Primename, kad trečius metus organizuojamose „Mano Gargždai“ teniso pirmenybėse nuo spalio pabaigos varžėsi 16 sportininkų. 10 pajėgiausiųjų, pernai iškovojusių teisę, varžėsi didžiosios taurės mačuose, 6 teniso mėgėjai kovojo dėl mažosios taurės.