Paskutinėje sezono namų dvikovoje – pergalė

26 Rgs 2016

Penktadienio vakarą „Gargždų pramogos-Ąžuolas“ iškovojo užtikrintą pergalę.

Dėl medalių kovojantys gargždiškiai nuo pat rungtynių pradžios atakomis užgulė svečių vartus, o prisitaikyti pavyko sužaidus apie 15 min., kai S.Jurkus galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Vos po kelių minučių T.Vitkauskas atliko puikų ilgą perdavimą R.Malakauskui, kuris, aplenkęs gynėjus ir vartininką, rezultatą padvigubino (2:0). Užtikrintai rungtyniavę šeimininkai dar iki pertraukos pelnė du įvarčius. 25 min. baudos aikštelėje pargriautas M.Jonelys, o 11 m baudinį tradiciškai tiksliai atliko G.Ratkus. Kėliniui baigiantis, T.Tamošauskas meistriškai kamuolį į vartus pasiuntė iš aikštės vidurio.

Po rungtynių pertraukos ir toliau dominavo gargždiškiai, o 63 min. D.Gailiušis tolimu smūgiu pelnė ir penktąjį įvartį komandai. Visgi rungtynių pabaigoje atsipalaidavusius šeimininkus varžovai nubaudė surengdami dvi rezultatyvias atakas ir rungtynės baigėsi rezultatu (5:2).

Ateinantį šeštadienį komanda vyks į paskutines sezono rungtynes Radviliškyje, pergalė garantuoja komandai prizinę vietą.

Iš protokolo. „Gargždų pramogos-Ąžuolas“ 5:2 (4:0) „Džiugas B“ (Telšiai)

„Gargždų pramogos-Ąžuolas“ sudėtis: M.Draukšas, T.Vitkauskas, G.Ratkus, E.Bračkus, S.Alsys, T.Tamošauskas (63‘ S.Vyšniauskas), M.Jonelys (45‘ M.Šiaulytis), R.Malakauskas (60‘ D.Gailiušis), S.Jurkus (45‘ V.Norvilas), E.Rudavičius, O.Abramavičius (65‘ V.Mickus). Atsargoje liko: A.Montrimas.

Įvarčiai: 15 min. (1:0) S.Jurkus, 18 min. (2:0) R.Malakauskas, 25 min. (3:0) G.Ratkus (11 m), 40 min. (4:0) T.Tamošauskas, 63 min. (5:0) D.Gailiušis, 72 min. (5:1) M.Budginas (Telšiai), 89 min. (5:2) K.Pilipavičius (Telšiai).