Rajono pirmosios lygos krepšinio pirmenybių nugalėtoja – „Greenteam“ ekipa

Rajono pirmosios lygos krepšinio pirmenybių nugalėtoja – „Greenteam“ ekipa
04 Geg 2018

2017–2018 m. Klaipėdos rajono krepšinio pirmenybės prasidėjo dar rugsėjo mėnesį. Jose startavo penkiolika komandų, kurios žaidė vieno rato sistema. Sužaidus grupės varžybas, komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Pirmąsias aštuonias vietas grupėje užėmusios ekipos pateko į A pogrupį (Aukščiausia lyga), o likusios 7 – į B pogrupį (Pirmoji lyga).

Sužaidus pirmosios lygos grupės susitikimus, paaiškėjo komandos, kurios pateko į kitą etapą – atkrintamąsias varžybas. Pirmoji atkrintamųjų varžybų pora – „Daukšaičių“ ir „Ąžuolo“ komandos, antroji – „Greenteam“ ir „Jakų logistikos centras“. Pirmos poros kovoje išsiaiškinti kuri ekipa yra pajėgesnė, pakako dviejų rungtynių. Serijoje iki 2 pergalių jaunesni ir greitesni „Daukšaičių“ komandos atstovai (vadovas Laimonas Jencius) 2:0 palaužė kovingą Vilmos Baltuonienės treniruojamą komandą.

Kitoje poroje nugalėtojams išaiškinti prireikė trijų susitikimų. Visos serijos rungtynės vyko taškas į tašką, o nugalėtojas paaiškėdavo tik rungtynių pabaigoje. Pirmąjį susitikimą laimėjo ,,Jakų logistikos centro komanda” (vadovas Valentinas Rumiancevas), tačiau antrajame ir trečiajame susitikimuose sėkmė lydėjo „Greenteam“ ekipą (vadovas Aretas Mikaločius), kuri laimėjo seriją 2:1 ir iškopė į finalą.

Kovoje dėl bronzos medalių „Jakų logistikos centro“ komanda 83:75 įveikė „Ąžuolą”. Rungtynėse dėl pirmosios vietos nuo pirmų minučių „Greenteam” krepšininkai išsiveržė į priekį ir kontroliuodami žaidimo eigą sulaukė finalinio teisėjo švilpuko, kuris ir paskelbė pastarosios komandos krepšininkus 2018 m. pirmos lygos nugalėtojais. Finalinių rungtynių rezultatas – 95:80.

Pasibaigus varžyboms buvo apdovanoti nugalėtojai ir prizininkai, taip pat geriausi komandų žaidėjai Geriausiais finalinių rungtynių žaidėjais pripažinti: Marius Utkus („Ąžuolas“), Andrius Steponaitis („Jakų logistikos centras“), Kristupas Pozingis („Daukšaičiai“) ir finale net 33 taškus pelnęs Andrius Bėrontas („Greenteam“).

Čempionų komandos garbę gynė: A. Mikaločius, M. Bertys, M. Joknys, M. Banys, P. Simanavičius, R. Simanauskas, R. Kvasys, A. Daugėla, N. Taraškus, M. Jonikas, G. Gražulis ir A. Bėrontas.

Dalintis